PROMOCJE

100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA

Mamy nową promocję Millennium, w której po spełnieniu warunków dostajemy premię 100 zł. Warunki nie są specjalnie wygórowane. Można też zgarnąć po 50 zł za każde polecenie tego konta (maksymalnie 500 zł).

Premia 100 zł

Do 7 grudnia trzeba złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student. Pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych.

Konto (wraz z kartą płatniczą) musi zostać założone do 13 grudnia. 

Kolejny warunek dotyczy stycznia i lutego 2017. W każdym z tych miesięcy trzeba zasilić konto kwotą 1000 zł i wykonać jedną operację kartą lub BLIKiem.

Kiedy otrzymam premię?

Informację o premii 100 zł oraz o premii za polecenia (o tym za chwilę) dostaniemy do 20 marca 2017. Do 24 marca 2017 mamy czas na uzupełnienie swoich danych na stronie promocji. Premia zostanie wypłacona do 31 marca 2017.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie miały w banku żadnego produktu od 1.4.2015.

millennium-1

Zakładam konto 360° z premią 100 zł

Plusy konta 360°:
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7%  do kwoty 100 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Pakiet Bardzo Pomocny

50 zł za polecenie

Kiedy założymy konto, to po zalogowaniu na stronie promocji możemy wygenerować unikalny kod polecający. Dostaniemy po 50 zł za każdego poleconego, który zarejestruje się na stronie promocji, założy konto z kartą i sam też spełni warunki do uzyskania premii 100 zł. W tej akcji możemy dostać do 500 zł (10 x 50 zł). Polecać możemy do 7 grudnia.

Plusy są ewidentne, ale…

…należy się Wam pewne wyjaśnienie. Jako że banki nie są instytucjami charytatywnymi, to jednak nie ma nic za darmo. Natomiast naszym celem jest takie ominięcie haczyków, żeby jednak nic nie zapłacić:)

Pierwsze trzy wymienione przeze mnie plusy, czyli: bezpłatne prowadzenie konta, bezpłatna karta do konta, bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie obwarowane są dwoma warunkami: trzeba miesięcznie wpłacić na konto 1000 zł oraz wykonać jedną operację kartą. To nie powinien być problem. Kiedy miałem Konto 360°, to po prostu przelewałem 1000 zł  i zaraz te pieniądze wracały na inne konto. Zostawiałem w Millennium tylko niewielką kwotę potrzebną na zrealizowanie jednej płatności kartą. No i mamy warunki spełnione:)

Konto Oszczędnościowe

Przy zakładaniu Konta 360º możemy sobie założyć Konto Oszczędnościowe. Jest ono oczywiście bezpłatne. Bank daje 2,7% gwarantowane przez 3 miesiące do kwoty 100 000 zł. To bardzo przyzwoite oprocentowanie. Od momentu zdeponowania środków mamy 3 miesiące gwarancji, że oprocentowanie nie spadnie. Jednocześnie nie jesteśmy związani umową jak na lokacie i możemy w każdej chwili skorzystać z naszych oszczędności. Trzeba tylko pamiętać, że tylko jeden przelew z Konta Oszczędnościowego na Konto 360º jest bezpłatny. Za każdy następny zapłacimy 7,5 zł.

millennium-oszczednosciowe

Pakiet Bardzo Pomocny…

…składa się z dwóch części: Assistance Domowego i Assistance Medycznego. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Warto poczytać warunki, z czego można skorzystać. To może się okazać sporą pomocą w nieoczekiwanych sytuacjach. I jeszcze uwaga na haczyk. Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny tylko w pierwszym roku funkcjonowania konta. Potem kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście w każdej chwili można z tego zrezygnować.

I jeszcze warto wspomnieć…

…o jednej pułapce. W momencie zakładania konta i karty dostajemy od banku ubezpieczenie karty. Ubezpieczenie jest darmowe, ale tylko w ciągu pierwszego miesiąca. Potem kosztuje 2,99 zł / miesiąc. Możemy z niego zrezygnować dopiero, jak dostaniemy kartę. Warto o tym pamiętać, żeby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Podsumujmy jeszcze raz

Millennium Bank
Konto 360º
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie (pierwsze trzy korzyści poda warunkiem comiesięcznej wpłaty 1000 zł i jednej operacji kartą)
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7% do kwoty 100 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Pakiet Bardzo Pomocny

A może premia 360 zł? Co wybrać?

Wiemy już, jak zgarnąć 150 zł. Problem polega jednak na tym, że to niekoniecznie jest najlepsze rozwiązanie. Jednocześnie funkcjonuje inna promocja Millennium, w której także za używanie konta 360º możemy dostać 360 zł. Temat opisywałem już wcześniej i polecam się z nim zapoznać. Mamy do wyboru dwie drogi – albo szybkie (kilka miesięcy) 100 zł, albo możliwość uzyskania 360 zł w ciągu pół roku.

Ja korzystam właśnie z tej opcji z ewentualną premią 360 zł i chyba teraz jednak wybrałbym wariant z premią 100 zł. Ciężko jest pamiętać o robieniu odpowiednich zakupów przez 6 miesięcy, a BLIK to już osobny temat. Przeczytaj o zasadach przyznawania premii 360 zł.

millennium

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
100 zł premii za konto w ING i program poleceń (do 1000 zł)
pozyczki
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA
150 ZŁ PREMII W PROSTEJ PROMOCJI BZWBK
NEST BANK – BEZPŁATNE KONTO I BILETY DO KINA

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
ŁATWY KREDYT – pierwsza pożyczka bez kosztów i oprocentowania

Lubię testować. Testuję wszystko, co się da i czego jeszcze nie testowałem.  Natrafiłem na kolejną pożyczkę pozabankową, którą można wziąć...

Zamknij