PREZENTY

Co można dostać?

Rozdaję książki, scyzoryki, multinarzędzia, etui na karty. W tym momencie wszystko jest i będzie dostępne do wyczerpania zapasów. Listę prezentów będę na bieżąco aktualizował.

wóżek sklepowyCo zrobić żeby dostać prezent?

1. Polub „Oszczędzanie w banku” na facebooku i zapisz się na listę mailingową, żebyśmy byli w kontakcie.

2. Wybierz książkę, scyzoryk, multinarzędzie lub etui na kartyNapisz mailem, co chciałbyś dostać (np. „tytuł książki”, „multinarzędzie”) i dlaczego. W danym miesiącu możesz otrzymać tylko jedną rzecz. Codziennie przyznaję jedną nagrodę. Komu? Osobie, której odpowiedź najbardziej mi się podoba. Najlepiej wpisz od razu kilka rzeczy i uzasadnienia „dlaczego”, bo nie zawsze nadążam z aktualizacją bazy prezentów i mogę już czegoś nie mieć. Wystarczy, że napiszesz raz w miesiącu. Im wcześniej, tym lepiej – bo będziesz miał większe szanse na wygraną, bo więcej dni pozostanie do końca miesiąca i mój wybór może paść na Twoją odpowiedź. Dlaczego? Bo po wyborze najciekawszego uzasadnienia w danym dniu niewybrane zgłoszenia przechodzą do puli na następne dni.

Przykład: „potrzebuję scyzoryk, żeby wyczyścić fugi w łazience” albo „chcę mieć licencję na zaliczanie, bo sesja się zbliża”.

Przykład: wysłałeś swoje zgłoszenie 7 listopada, ale nie zostało ono wybrane; nie szkodzi, ma jeszcze szanse w pozostałe dni do końca miesiąca.

podium3. Codziennie na „Oszczędzanie w banku” na facebooku będę przedstawiał jednego zwycięzcę. Warto zaglądać, bo od dnia ogłoszenia, że wygrałeś, będziesz miał 3 dni na przesłanie mi mailem swoich danych do wysyłki nagrody. Wysyłam poleconym InPostu. A co będzie, jak w ciągu 3 dni nie wyślesz mi informacji? Nagroda przepada. Trzeba być trochę ogarniętym. 

Przykład: 9 stycznia ogłaszam, że Adam Kowalski wygrał. Adam Kowalski ma czas do 12 stycznia do końca dnia, żeby przesłać mi dane do wysyłki. Nagrodę wyślę w ciągu tygodnia od momentu otrzymania danych.

UWAGA !!! Dane adresowe będę wykorzystywał tylko na potrzeby wysyłki. Każdy może zgłosić się do konkursu tylko raz w miesiącu. Oczywiście można próbować kombinować, wysyłając wiele zgłoszeń z różnych maili, ale nie radzę:)

Prezenty wysyłam poleconym InPost w każdy poniedziałek. Do tej wysyłki wchodzą nagrody z poprzedniego tygodnia przyznane od poniedziałku do soboty.

Zgłoszenia można przesyłać do końca stycznia 2017.

Co ma na celu ten konkurs?

W efekcie konkursu sporo osób dostanie ode mnie prezent. Zupełnie za darmo i bez korzystania z żadnych ofert. Oczywiście z ofert można korzystać i liczę na to, że większy ruch na stronie da mi zarobić na te prezenty, ale korzystanie z ofert to jedna rzecz, a prezenty to zupełnie co innego. Tak ma być, żeby było dobrze i tego się trzymajmy.

*****

Zapraszam na:

szczesliwa-obciete

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤