Nowe nowe produkty

T-MOBILE KONTO BANKOWE

No i stało się. Po małym poślizgu w niedzielę o 2.00 rano Alior Sync i T-Mobile pokazali swoje nowe „coś”. Pełna nazwa tego „czegoś” to T-mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank.

Marka Alior Sync znikła z rynku. Pozostał trzon w postaci tych samych produktów nieznacznie zmienionych, że niby coś się dzieje. 

No to teraz pokrytykujmy sobie troszkę

Jest spore zamieszanie. Klienci Synca zdezoriet-mobile kontontowani. W końcu doszło do nich, że maile warto czytać i ta różowa kolorystyka na stronie Synca to nie jest żart z okazji Prima Aprilis.

A co tam na stronie T-mobile? A nic. Zupełnie żadnej informacji. Po tym możemy wnioskować, że Alior Bank zrobił bardzo ważny interes (zobaczymy czy opłacalny), a dla T-mobile to zwykła codzienność, nie ma o czym gadać. No może na razie nie ma o czym gadać, ale trzeba się brać do roboty. Na inercję klientów można liczyć przez jakiś tydzień, ale potem już warto zaproponować jakieś konkrety.

Załóżmy, że jestem dawnym klientem Synca „siłą” wcielonym do T-mobile Usługi Bankowe. Jeśli zachodzą jakieś zmiany, to oczekuję czegoś lepszego. Tymczasem wg nowych warunków daje mi się możliwość zrobienia przelewu w salonie T-Mobile. No, już pędzę. But wait, taki przelew kosztuje 10 zł. To może poczekam:) Albo jeśli jestem klientem T-mobile, to otwierając nowe konto, dostanę od razu limit kredytowy 1000 zł. Pękam z dumy. Póki co jedyną fajną rzeczą jest możliwość płatności telefonem za pomocą MyWallet. 

No i pewnie teraz wyposażeni w pokazane powyżej „mocne argumenty” telemarketerzy T-mobile uderzają do rzeszy swoich klientów, żeby wcisnąć im „nowe” T-mobile konto.

Porażka sromotna. Tak się nie robi.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
ALIOR SYNC ZMIENIA SIĘ W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

O połączeniu sił Alior Synca z T-Mobile wiadomo było już od dawna. Najpierw "nowy początek" był planowany na pierwszy kwartał...

Zamknij