Nowe nowe produkty

SK INTERLOKATA NA LATO – SK BANK – 4,75% NA 3 MIESIĄCE

Szukałem ostatnio jakiejś ciekawej lokaty dla rodziców i poleciłem im lokatę w SK Banku. Nie jest to dla nas żadna nowość – dla rodziców będzie to jedynie przesunięcie środków w ramach tego banku (kończy im się inna lokata w SK Banku) a i ja bym skorzystał, ale moja lokata w SK Banku kończy się we wrześniu.

Oczywiście, jeśli ktoś ma wolne 50 000 zł, to zapraszam do Lion`S Banku po Lokatę Bonjour. Poboksujemy się trochę z obsługą, ale w końcu wyjdziemy z umową lokaty na 3 miesiące i 5,5% w skali roku.

Wróćmy jednak do lokata dla normalnych ludzi. W SK Banku fajne jest to, że nie kombinują za dużo. SK Interlokata NA LATO jest dla każdego (nowi/dotychczasowi), nie są wymagane nowe środki. Jedyny wymóg to najprostsze, bezpłatne konto.

SK Bank
SK Interlokata NA LATO
3 miesiące – 4,75%
stałe oprocentowanie / kwota od 1000 zł / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / trzeba mieć konto (bezpłatne) /

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie opisuję prezentuję koszty kąpieli osoby dorosłej.

Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
TRUDNE DECYZJE

Zastanawiałem się ostatnio nad decyzją Michała Szafrańskiego z jakoszczedzacpieniadze.pl. Michał swoim wpisem "rzucam pracę dla blogowania" zrobił sporo zamieszania wśród...

Zamknij