Nowe nowe produkty

POL-KONTO – SBR BANK – SPÓŁDZIELCZY BANK ROZWOJU

0

SBR Bank proponuje parę typów kont. Najbardziej podstawowe i najpowszechniejsze jest Pol-Konto. Nie ma możliwości założenia Pol-Konta przez Internet. Niestety trzeba iść do oddziału. Pani z oddziału poinformowała mnie, że nie powinno to potrwać dłużej niż 10-15 minut. Niestety nie dostaniemy na miejscu karty płatniczej. Karta będzie do odbioru przy następnej wizycie a PIN dostaniemy pocztą. Trochę to archaiczne, co najmniej jak w SKOKach, ale jak ktoś ma blisko, to przeżyje. 

Na szczęście posiadanie konta nie jest warunkiem koniecznym do otwarcia lokat (o lokatach w osobnej notce), ale niestety byłby wtedy problem, co robić po zakończeniu lokaty, bo bank nie przeleje pieniędzy z rachunku lokaty na obcy rachunek. No ale to akurat nie jest jakiś ewenement, bo podobny problem miałem przy zamknięciu lokaty w Alior Banku, gdzie też nie miałem konta.

Wg informacji na stronie banku Pol-Konto jest bezpłatne do końca roku. Pani z oddziału poinformowała mnie, że promocja będzie do końca czerwca 2014 r. Wcześniej prowadzenie konta kosztowało 3 zł/m-c.

SBR Bank
Pol-Konto
0 zł za prowadzenie (promocja do końca roku)
1 zł za użytkowanie karty
0,5 zł na przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów SBR Banku i innych (ok. 5500)

Warunki całkiem przyzwoite, chociaż z tymi płatnościami za przelewy, to trochę przesadzili. Niestety nie ma żadnych fajerwerków typu cashback. Już w kolejnej notce opiszę lokaty, bo przecież to jest najfajniejsze, jeśli chodzi o temat przewodni bloga, czyli oszczędzanie w banku.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak wybrać ubezpieczenie komunikacyjne.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
SBR BANK – Spółdzielczy Bank Rozwoju

Wyczaiłem nowy bank - SBR Bank, czyli Spółdzielczy Bank Rozwoju. Bank nie taki znów nowy, bo istnieje od 1955 r....

Zamknij