NOWY KONKURS Z NAGRODĄ 500 ZŁ, NAGRODAMI RZECZOWYMI I SYSTEMEM POLECEŃ

Czas już rozpocząć nowy konkurs dla moich Czytelników.

Poprzednie edycje konkursu (pierwsza, druga) wzbudziła niemałe zainteresowanie. Przypomnę, o co chodziło. W ubiegłym roku najpierw od stycznia do końca czerwca a potem od lipca do końca grudnia rywalizowaliście o nagrody. Każdy, kto przysłał mi potwierdzenie skorzystania z jakiegoś produktu finansowego, który promuję na blogu, dostawał książkę, multinarzędzie lub scyzoryk. Oprócz tego, osoba, która w danym półroczu przysłała najwięcej potwierdzeń, wygrywała nagrodę pieniężną. 

Były emocje i … będą emocje.

start 1Nowa edycja konkursu

W tym półroczu jak zwykle zapraszam do korzystania z moich promocji te osoby, które do tej pory jeszcze nie próbowały. Natomiast postanowiłem zaktywizować także osoby, które korzystały już poprzednio z moich promocji i mogą czuć się trochę poszkodowane. Bo ile można założyć kont i lokat? Czyli powstaje problem pewnego „przeciążenia” czy też „wypalenia” osób, które do tej pory z moich promocji korzystały. Jednocześnie są to osoby, które poznały mnie od dobrej strony – że te obietnice z książkami i gadżetami to tak naprawdę :)

Co przygotowałem nowego? Pomyślałem, żeby w tym półroczu zachęcać Czytelników do polecania produktów finansowych rodzinie i znajomym. Tak, jak do tej pory, za każde potwierdzenie daję książkę, multinarzędzie, scyzoryk lub etui na karty, ale też nagroda należy się za to, że ktoś kogoś poleci.

przy komputerzeMożesz działać na trzy sposoby

1. Sam korzystasz

Korzystasz z jakiegoś polecanego przeze mnie produktu i przesyłasz do mnie mailem potwierdzenie. W przypadku poszczególnych produktów potwierdzenia mogą wyglądać w różny sposób. To może być mail z banku, zrzut z ekranu po zalogowaniu itp.  Po przesłaniu potwierdzenia otrzymasz ode mnie jedną książkę, multinarzędzie, scyzoryk lub etui na karty.

2. Polecasz

Jest jakaś promocja. Piszesz do mnie, że ktoś z rodziny lub znajomy (imię i nazwisko) w ciągu 30 dni przyśle mi potwierdzenie skorzystania z danego produktu finansowego. Znajomy/członek rodziny przysyła mi swoje potwierdzenie, powołując się na Twoje polecenie. Wtedy nagrodę (książkę, multinarzędzie, scyzoryk lub etui na karty) dostajesz Ty i ta osoba. Oczywiście sam też możesz skorzystać z danego produktu i też należy Ci się (odrębna) nagroda. Żeby nie mnożyć wysyłek, wszystkie ewentualne nagrody wysyłam jedną przesyłką na Twój adres i ty przekazujesz nagrodę znajomemu lub członkowi rodziny. Wysyłka może trochę potrwać, bo zauważ, że czekam 30 dni, aż dostanę potwierdzenie od Twojego znajomego/członka rodziny.

3. Sam korzystasz i polecasz

Korzystasz z jakiegoś polecanego przeze mnie produktu i polecasz go komuś. Przesyłasz mi swoje potwierdzenie, potem ta osoba przesyła mi swoje potwierdzenie, powołując się na Twoje polecenie. Musi to zrobić w ciągu 30 dni od momentu, kiedy dasz mi znać, że ktoś taki do mnie się zgłosi. Łącznie należą Wam się 3 książki, multinarzędzia, scyzoryki lub etui na karty – jedno dla Ciebie za skorzystanie z oferty, kolejne dla Ciebie – za polecenie oferty komuś innemu oraz jedno – dla osoby, która dzięki Twojemu poleceniu, skorzystała z oferty.

szczęśliwaNagroda główna 500 zł

Jednocześnie od początku tego roku rozpocząłem kolejną akcję z większą nagrodą dla Was po zakończeniu półrocza – 500 zł. Żeby osoby polecające nie były poszkodowane, to punkt w tym konkursie dostaje i polecający i polecany. Czyli jeśli skorzystasz sam z jakiegoś produktu i potem komuś polecisz, to masz 2 punkty w konkursie o 500 zł i 2 „małe”, wspomniane wyżej, nagrody (książka, multinarzędzie, scyzoryk lub etui na karty). Jeśli tylko komuś coś polecisz – masz 1 punkt w konkursie i 1 „małą” nagrodę. Polecanemu oczywiście należy się „mała” nagroda i 1 punkt w konkursie.

Ważne! Konkurs już trwa. Jeśli od 1 stycznia korzystałeś z jakiejś mojej oferty, to możesz mi przesłać potwierdzenie założenia produktu finansowego. Każdy produkt to jeden punkt. Potwierdzenia można przesyłać do końca dnia 30 czerwca 2016.

Powyższe zasady obowiązują do końca trwania konkursu, co oznacza, że przed ostatecznym rozstrzygnięciem nie będzie żadnych zmieniających zasady zwrotów akcji.

Pamiętaj, że w przypadku promocji PKO BP i Inteligo nie ma nagród ode mnie ani za założenie ani za polecenie. Ale potwierdzenia przesyłajcie, bo liczą się w konkursie o 500 zł.

book-254048_1280

Książki, multinarzędzia, scyzoryki, etui na karty

Osoby, które zaglądały tu w ciągu ostatnich miesięcy, na pewno zorientowały się, że do polecanych przeze mnie produktów bankowych dodaję książki

Potem doszły multinarzędzia oraz scyzoryki a na koniec etui na karty. Spójrz do linków. Tam jest wszystko dokładnie opisane.

Jakie produkty finansowe polecam?

Przypominam, że oprócz specjalnie wybranych przeze mnie produktów, książkęmultinarzędziescyzoryk lub etui na karty można dostać za skorzystanie z bardzo szerokiej gamy produktów finansowych. Jest tego za dużo, żeby tu przedstawiać. Zobacz specjalnie wybrane przeze mnie produkty. Jest tego za dużo, żeby tu przedstawiać. Popatrz też na inne przykłady produktów: TU lub TU lub TU.

Ale to nie koniec możliwości wyboru. Załóżmy, że interesuje Cię jakiś produkt finansowy np. kredyt hipoteczny w Alior Banku albo lokata w Banku Pocztowym czy też konto w BGŻ. Ja tych produktów nie promuję, bo wolę inne, ale to nie znaczy, że nie mam do nich dostępu.

Jeśli masz wybrane coś, z czego chcesz skorzystać (konto, lokata, karta kredytowa, kredyt, pożyczka), to zgłoś się do mnie. Napisz, co konkretnie chciałbyś założyć np. Kapitalne Konto w BPH. Jeśli mam dostęp do danego produktu, to na pewno będziesz mógł skorzystać na moim pośrednictwie. Będę mógł zaproponować Ci książkę, multinarzędziescyzoryk lub etui na kartyMoże też załapiesz się na jakąś zniżkę pieniężną lub premię. Otrzymasz też punkt w konkursie o 500. Sprawdź, co potrafię:)

Skorzystaj, z którejś z ofert przedstawianych na blogu lub zgłoś się z własnym pomysłem a już niedługo będziesz mógł zagłębić się w ciekawej lekturze darmowej książki, którą wyślę Ci zupełnie za darmo i bez żadnych kosztów przesyłki. Oczywiście wszystkie książki są nowe. Pamiętaj, że możesz też wybrać multinarzędziescyzoryk lub etui na karty.

orange-453458_1280Nagroda 500 zł

Nagrodę dostanie osoba, która w ciągu pierwszego półrocza 2016 r. zbierze najwięcej punktów. Przypominam, że 1 punkt to skorzystanie z jednego produktu finansowego lub jedno polecenie.

Od marca co miesiąc będę podawać wyniki cząstkowe, żebyś wiedział, jak wypadasz na tle innych uczestników. W ten sposób sprawdzisz czy masz szansę na nagrodę i ewentualnie, jak bardzo się trzeba postarać, żeby ją zdobyć.

candy-406929_1280Do 10 lipca 2016 podam zwycięzcę konkursu. Ta osoba dostanie ode mnie przelew 500 zł. Nie prowadzę działalności gospodarczej, więc nie musisz się obawiać, że zapłacisz podatek od darowizny. Po prostu nie przekroczysz kwoty wolnej od podatku. Nie musisz składać w urzędzie skarbowym żadnego oświadczenia. Zgarniasz kasę i polecasz na przyszłość konto-lokata.pl, jako blog, z którym można tylko zyskać:)

Pamiętaj, że nie jestem księgowym ani prawnikiem. 500 zł gwarantuję, natomiast przepisy odnośnie podatków lepiej sobie sprawdź.

Nie przyjmuję żadnych reklamacji co do wyników konkursu. Moi stali czytelnicy wiedzą, że jestem uczciwy i tak pozostanie.

Każdy może wygrać. Wejdź do gry już dziś. Powodzenia.

ps. Wielu blogerów opisuje podobne oferty produktów finansowych, ale ja oferuję najwięcej za to, że skorzystasz z nich za moim pośrednictwem:)

Zapraszam na:

na konto-lokata

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Google +
X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤