nowe produkty

LOKATA STANDARDOWA – ALIOR BANK

Ciekawa oferta Aliora – lokata, którą możemy zerwać w każdym momencie bez utraty odsetek. Co prawda to tylko promocja jednego z możliwych terminów Lokaty Standardowej, ale w tym przypadku nazwa Lokata Standardowa zupełnie nie pasuje.


Alior Bank – Lokata Standardowa
6,2% – 6 miesięcy

kapitalizacja na koniec okresu / stałe oprocentowanie / nie ma obniżenia oprocentowania, jeśli zrywamy lokatę przed terminem / nie trzeba mieć konta / można założyć w oddziale lub przez Internet


ps. Od przyszłego tygodnia obiecuję na bieżąco monitorować nowe ciekawe oferty. Może też będzie już coś wiadomo o procedurze zakładania rachunku technicznego i Lokaty Maksymalnej w neoBANKU (w poniedziałek wypełniałem wniosek w Internecie i teraz muszę czekać na kontakt z ich strony, żeby zweryfikować dane).

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
3 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Koniec lokat antybelkowych

Jednak, mimo różnych zapewnień (które mają tyle wspólnego z rzeczywistością, co zapewnienia rządu) banki solidarnie postanowiły nie dopieszczać klientów szczególnie...

Zamknij