nowe produkty PROMOCJE

LOKATA BEZKARNA 3,2% + PREMIA 150 ZŁ

Banki znów szaleją na Grouponie. Tym razem BGŻOptima przypomina o swojej nieśmiertelnej Lokacie Bezkarnej.

Oferta dotyczy osób, które od 23.10.1014 do 22.10.2015 nie miały żadnych produktów w BGŻOptima. Ja niestety (niestety w tym przypadku) jestem ich klientem, więc się nie łapię na tę promocję.

A zasady są bardzo proste. Zakładamy konto (całkowicie bezpłatne bez żadnych warunków) a potem Lokatę Bezkarną. Wszystko odbywa się prosto i przez internet. Lokata jest na 3 miesiące od 1000 do 100 000 zł z całkiem dobrym oprocentowaniem 3,2%.

Żeby dostać premię 150 zł trzeba do 7 listopada zarejestrować się na stronie www.bezkarnyzysk.pl. Potem zakładamy konto i wpłacamy na lokatę co najmniej 1000 zł (do 9 listopada). Lokata jest bezkarna, więc można z niej zrezygnować w każdym momencie bez utraty odsetek, jednak żeby dostać premię 150 zł, trzeba ją utrzymać co najmniej do 8 grudnia.

Do 16 grudnia dostaniemy pieniądze. Tu niestety podstawowy minus – nie dostaniemy pieniędzy na konto, tylko dostaniemy zasilenie środków na Grouponie. Jak ktoś lubi tam kupować, to mogę zdecydowanie polecam tę promocję.

Groupon przewidział tylko 1000 takich ofert, więc warto się pospieszyć.

Zakładam Lokatę Bezkarną i zgarniam 150 zł

Przy okazji przypominam, że już tylko do końca miesiąca (sobota) zgarniamy 50 zł w promocji Eurobanku.

lokata bezkarna

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
AKTUALNE PROMOCJE
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MORELE.NET
PREZENTY DLA KAŻDEGO

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONTO I LOKATA W EUROBANKU Z PREMIĄ 50 ZŁ – KOŃCÓWKA PROMOCJI

Uwaga, już tylko do końca miesiąca (sobota) można skorzystać z dobrej promocji Eurobanku przygotowanej przez Comperię. Przypominam, że należy założyć...

Zamknij