nowe produkty PROMOCJE

LOKATA 3% LUB 4% NA 3 MIESIĄCE DO 30 000 ZŁ

Nowa oferta Eurobanku jak na obecne warunki rynku lokat jest bardzo dobra. Mamy 3-miesięczną lokatę na 3%, na której możemy zdeponować aż do 30 000 zł. Do tego odsetki dostajemy z góry. Jest też możliwość zwiększenia zysku z lokaty, jeśli na nasze konto w Eurobanku w ciągu 3 miesięcy trwania lokaty spłynie wynagrodzenie. Jeśli spełnimy warunek, to dostaniemy dodatkowy 1% do lokaty. Łącznie będzie więc to lokata na 4%. Zaraz przejdziemy do szczegółów, które można też przeczytać w regulaminie promocji.

Zakładam lokatę 4% na 3 miesiące

snow-white-468919_1280

Wady

Zaczniemy od wady oferty Eurobanku. Niestety trzeba założyć konto. Na pewno takich sytuacji nie lubimy, ale tragedii nie ma. Najprostsze Konto Active będzie zupełnie bezpłatne, jeśli zasilimy je miesięcznie kwotą 1500 zł. Te pieniądze oczywiście można wpłacić i od razu zabrać. Karta będzie bezpłatna, jeśli miesięcznie wykonamy nią transakcje na co najmniej 400 zł. Ja ten problem od razu rozwiązałem i po prostu zrezygnowałem z karty.

Zalety

W ramach tej promocji można zgarnąć całkiem sporo pieniędzy. Bank wylicza nam, że przy maksymalnym depozycie (30 000 zł) i spełnieniu warunków do premii dostajemy 242 zł. Nie ma już na rynku tak dobrych lokat. 4% na wejściu dostajemy co prawda w Idea Banku i mBanku, ale tam mamy limit 10 000 zł. Zobaczmy poniżej, jak to działa:

eurobank przykład

Jak to najlepiej rozegrać?

profesorPomyślałem, że skoro bank przekazuje nam odsetki od razu po założeniu lokaty, to najlepiej zgarnąć pieniądze i zerwać lokatę. Ale tak dobrze nie ma. Jeśli zerwiemy lokatę, to na nasze konto spłynie kwota z odjętą sumą odsetek, które wcześniej otrzymaliśmy. Ale warto a nawet trzeba zrezygnować z lokaty w innym momencie. Dziesięć dni po odnowieniu się lokaty na następny okres dostajemy dodatkowy 1% i wtedy warto zerwać. Dlaczego? Bo wg obecnych stawek lokata odnowi się z oprocentowaniem 1,5%. Czyli mielibyśmy 4% na pierwsze 3 miesiące i 1,5% na następne 3 miesiące. Słabawo.

Kto nie może skorzystać?

Z promocji wykluczone są osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy miały konto w Eurobanku. Szkoda, bo skorzystałbym, ale dopiero co zamykałem konto otwierane w ramach poprzedniej promocji.

Zakładam lokatę 4% na 3 miesiące

Terminy

Promocja trwa do końca kwietnia (do tego czasu można założyć konto). Lokatę 3 razy lepszą można założyć w ciągu 30 dni od założenia konta.

lokata 4

Eurobank
Lokata 3 razy lepsza
3% lub 4% na 3 miesiące
oprocentowanie stałe / od 200 zł do 30 000 zł / odsetki wypłacane z góry / trzeba mieć konto / dla nowych klientów

 

Zakładam lokatę 4% na 3 miesiące

Zapraszam na:

eurobank 4%

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
100 zł premii za konto w ING i program poleceń (do 1000 zł)
INTELIGO – 100 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
BON NA 400 ZŁ ZA SKORZYSTANIE Z TEJ BEZPŁATNEJ KARTY

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
500 ZŁ, ALE NIE NA DZIECKO…

Dopiero co zjechałem obsługę w Lion`s Banku a dziś dostanie się kolejnemu "getinowcowi". Zabrałem pieniądze z Lion`s Banku i sprawdzałem,...

Zamknij