Nowe nowe produkty

LION`S BANK – LOKATA BONJOUR – 5,5% NA 3 MIESIĄCE

0

Lion`s Bank postanowił zaistnieć bardzo mocnym uderzeniem. Bank istnieje od maja, ale mało kto o nim słyszał. Ma tylko kilka oddziałów w całym kraju, ale nie jest to jakiś przybłęda – należy do Getinu a ściślej do Idea Banku.

Nastawia się na bogatego klienta a to rodzi pewne problemy dla zwykłego Kowalskiego. Jest bardzo dobra Lokata Bonjour, ale wpłata od 50 000 zł. Oprocentowanie 5,5% na 3 miesiące. Absolutny lider na rynku. Nie trzeba zakładać konta. Konieczna jest tylko wizyta w oddziale. Sieć, jak pisałem jest mała (Warszawa x 2, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków), ale warto się postarać, bo taka okazja długo nie potrwa. Oczywiście w czasie wizyty w oddziale będą się starali wcisnąć jakiś kit inwestycyjny, ale trzeba się po prostu uodpornić i do przodu:)

załóż lokatę Bonjour w Lion`s Bank

Lion`s Bank
Lokata Bonjour
3 miesiące – 5,5% w skali roku
oprocentowanie stałe / kwota od 50 000 zł / kapitalizacja na koniec okresu oszczędzania / nie trzeba mieć konta / zakłada się w oddziale /

ps. Na infolinii dowiedziałem się, że oczywiście oferta jest bardzo atrakcyjna i nie potrwa długo, ale póki co nie mają żadnych sygnałów, że się zmieni, więc mamy jeszcze kilka dni. Ważne jest też to, że od momentu założenia lokaty mamy aż 14 dni na wpłatę.

***

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie opisuję prezentuję wyniki testu chusteczek nawilżanych.

Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
5 komentarzy

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LION`S BANK

Getinowco - Ideowcy nie przestają zadziwiać. Stopniowo zdobywają coraz większy udział w rynku bankowym. Robią to zakładając nowe banki (Getin,...

Zamknij