Nowe nowe produkty

KONTO PERFEKCYJNE / KONTO TANIE ZAKUPY – GETINONLINE – 10% ZWROTU ZA ZAKUPY SPOŻYWCZE

Getin Online wyskoczył wczoraj z propozycją konta (i karty), które daje najwyższy na rynku zwrot. Za zakupy spożywcze i w hipermarketach spożywczych dostaniemy zwrot 10%. W tytule są dwie nazwy: Konto Perfekcyjne i Konto Tanie Zakupy, bo obie nazwy występują na stronie internetowej wymiennie tak, jakby bank nie mógł się zdecydować, jak ma się produkt nazywać. Mam nadzieję, że w umowie konta już się decydują, co sprzedają:)

Oczywiście są ograniczenia. Zwrot jest do 50 zł na miesiąc oraz do 450 zł na rok. Konto a w zasadzie karta kosztuje 3,99 zł / m-c. Samo konto jest bezpłatne, jeśli będzie na nie jednorazowy wpływ z konta w innym banku w wysokości co najmniej 1000 zł. Dodatkowo trzeba dokonać kartą transakcje na co najmniej 400 zł i co ważne transakcje te muszą zostać rozliczone w danym miesiącu. Jeśli nie spełnimy warunków, to płacimy za konto 9,99 zł.

Zwrot dotyczy kwot wydanych kartą w sklepach z kodem MCC:
5921 – Sklepy z piwem, winem, alkoholem
5411 – sklepy spożywcze, supermarkety
5499 – Sklepy spożywcze, sklepy pierwszej potrzeby i specjalne

Nie ma rozróżnienia na supermarkety i hipermarkety, więc nie powinno być problemów z zakupami w największych sklepach.

Niestety promocja dotyczy tylko nowych klientów, a ja konto w Getin Online już mam. Bank przeznaczył do promocji 5000 kont. Jeśli załapiemy się na dobre warunki, to mamy pewność, że będą nas dotyczyły przez 12 miesięcy.

Getin OnlineKonto Perfekcyjne / Konto Tanie Zakupy 
0 zł za otwarcie i prowadzenie (jeśli spełnimy warunki opisane powyżej)
0 zł za przelewy internetowe 
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce 
3,99 zł za kartę debetową do konta
10% zwrotu za zakupy spożywcze (limit 50 zł/m-c i 450 zł/rok

Mam spore zastrzeżenia do funkcjonowania strony getinonline.pl. Kiedy chciałem znależć jakieś informacje o karcie, to oczywiście kliknąłem zakładkę „karty”. A tam straszy jedyna w ofercie karta kredytowa GET, przy której wypłaty gotówkowe z bankomatów traktowane są jako zadłużenie z oprocentowaniem 14%. Niefajnie. Zadzwoniłem na infolinię i pani w czasie rozmowy nie umiała mnie poprowadzić we właściwe miejsce. Powiedziała tylko, że informacja o karcie debetowej jest przy koncie, a tymczasem przy koncie jest tylko regulamin promocji i tabela opłat i prowizji, ale dotycząca tylko konta. No tu się nie postarali.

Niezależnie od potknięć technicznych oferta bardzo dobra.

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie opisuję nową usługę w Tesco.

Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
OFE LEMING – TAK TO JA

Tak niebankowo dziś będzie. Przyznaję bez bicia, że w sprawach OFE byłem do dziś kompletnym lemingiem. Już w 2008 r....

Zamknij