nowe produkty PROMOCJE

KONTO GODNE POLECENIA, BZWBK – 4% NA KONCIE I 100 ZŁ PREMII

 

Do szczególnych entuzjastów BZWBK nie należę, chociaż z rozrzewnieniem wspominam niegdysiejszą promocję Konta Godnego Polecenia, w której można było w ciągu roku łatwo zgarnąć 700 zł.

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 100 zł premii

Teraz już tak dobrze nie ma, ale chyba i tak się skusiłem. Bank daje nam bezpłatne konto bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (np. transakcje kartą, odpowiednie wpływy). Tak samo przez pierwsze do końca czerwca 2017 r. zwolnieni jesteśmy z opłat za korzystanie z kart MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni (poza promocją to kosztuje 7 zł / m-c).

bzwbk 1

Do konta dostajemy też dobre oprocentowanie konta – 4%. Co prawda tylko do 4000 zł, ale dobre i to. Ciekawe, że takie oprocentowanie ma obowiązywać do końca czerwca 2017 r.

No i teraz najważniejsze – premia 100 zł, którą po spełnieniu prostych warunków dostaniemy do końca lutego 2016. Musimy więc poczekać niecałe 4 miesiące na premię a potem możemy zamknąć konto. Warunki dla uzyskania premii 100 zł nie są wygórowane. Wszystko opisane jest tu. Trzeba się po prostu zarejestrować na stronie promocji (nowy termin zamknięcia promocji to 27 a nie 23 listopada), wyrazić odpowiednie zgody marketingowe,  założyć konto, do końca grudnia zrobić zakupy kartą za co najmniej 100 zł i do 14 lutego podać nr swojego konta na stronie promocji. Proste, prawda?

bzwbk 2

Premia 100 zł jest wypłacana na konto do końca lutego 2016.

W promocji mogą brać udział osoby, które co najmniej od 1 września 2015 nie są klientami BZWBK.

BZWBK
Konto Godne Polecenia
– 4% na koncie do kwoty 4000 zł
– premia 100 zł za spełnienie prostych warunków
– bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych warunków
– bezpłatna karta do konta bez żadnych warunków
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 100 zł premii

ps. Pamiętaj, że po złożeniu wniosku dostajesz mail od banku. W mailu jest napisane, że masz 15 minut na zrobienie przelewu weryfikacyjnego (jeśli wybierzesz tę opcję). Jest też możliwość zawarcia umowy przez kuriera.

bzwbk 100 zł

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
DARMOWA KARTA KREDYTOWA T-MOBILE I TABLET W PREZENCIE
T-MOBILE USŁUGI BANKOWE – TERAZ WARTO DOCISNĄĆ
BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII
BEZPŁATNE KONTO + BON 80 ZŁ DO DECATHLONU
1 Komentarz
  • […] Ta oferta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem moich czytelników. Zresztą sam skorzystałem i potwierdzam, że warunki są bardzo atrakcyjne. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie ma żadnych wymogów typu (przelewanie wynagrodzenia lub określone operacje kartą). Nie mniej ważne jest też to, że mamy wygodną możliwość ulokowania środków do 4000 zł na 4%. No i na koniec trzeba wspomnieć o premii 100 zł. O wszystkim pisałem we wcześniejszej notce. […]

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KOLEJNA PROMOCJA COMPERIA BONUS

Do tej pory Comperia Bonus była ogłaszana co kilka miesięcy. Za każdym razem to był jakiś hit z premią za...

Zamknij