KARTA KREDYTOWA CITIBANK – W PREZENCIE WIDEOREJESTRATOR I 200 ZŁ NA BENZYNĘ

Ledwo z końcem roku żegnaliśmy się z kartą kredytową, która dawała wideorejestrator, a tu od 1 stycznia jest nowa oferta. W zasadzie wszystko zostaje po staremu z małymi wyjątkami. Przyznaję, że nie od razu reaguję na nowości, ale w końcu piszę:)

Tradycyjnie chodzi o skorzystanie z karty kredytowej i spełnienie warunków. Tym razem ukłon w kierunku kierowców. Prezentem jest wideorejestrator oraz tańsze paliwo. Ja od siebie dodaję książkę.

Dzisiejsza propozycja wygląda tak: zakładasz kartę kredytową w Citibanku, w ciągu 30 dni robisz transakcje na 1000 zł i dostajesz od nich wideorejestrator. Chodzi o Mio MiVue 600. Wydaje się, że sprzęt jest całkiem niezły. Bank deklaruje, że jego wartość to 349 zł

citibank karta wideorejestrator

Jak dostać wideorejestrator?

1. Zakładasz kartę kredytową, korzystając z mojego linku.

2. Wykonujesz kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 1000 zł w ciągu miesiąca od daty podpisania przez bank umowy o kartę. To muszą być „normalne” zakupy w sklepie. Nie może to być np. płatność kartą rachunku za prąd przez internet czy pobranie pieniędzy z bankomatu. Nie liczą się też odwołane transakcje np. kupujesz spodnie i je zwracasz.

Kolejny warunek to musisz w ciągu tych 30 dni co najmniej raz zalogować się do systemu transakcyjnego karty.

I już. Żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście pamiętaj o spłaceniu karty w terminie, żeby nie płacić odsetek:) Na spłatę masz 56 dni, co jest dodatkowym atutem karty, bo na prawie 2 miesiące otrzymujesz darmowy kredyt.

watch-471762_1280Kiedy dostanę wideorejestrator?

Jeśli spełnisz warunki, to bank poinformuje Cię mailem, że nagroda się należy. Mail będzie wysłany w ciągu pierwszych dwóch tygodni miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Wideorejestrator zostanie wysłany w ciągu 30 dni od tego maila.

I oczywiście wtedy mógłbyś zgłosić się do banku, żeby zlikwidować kartę, ale jeszcze tego nie rób. Dalej poczytasz o zwrotach za zakup benzyny.

I jeszcze jedna dobra informacja – od nagrody nie płacisz podatku. Płaci go za Ciebie bank z własnych pieniędzy. Przeczytaj regulamin oferty „Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue” oraz regulamin zwrotu 200 zł za zakupy benzyny.

Trzeba pamiętać!

Zaraz po rejestracji przez internet, będzie dzwonił ktoś z banku. Wybieramy Kartę Kredytową Citibank BP-Payback (wersja silver)

Nie zgadzaj się też w trakcie rozmowy na dodatkowe propozycje typu ubezpieczenie karty, konto, obsługa telefoniczna itd., żeby nie musieć za coś dodatkowo płacić. No i oczywiście wybieramy najniższy limit na karcie (1700 zł), żeby szybko przejść weryfikację. Bank i tak pewnie włączy Ci domyślnie usługę CitiPhone, którą potem musisz sobie wyłączyć, żeby nie płacić 6 zł / m-c.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie miał głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2015 r. To duży postęp, bo do tej pory warunki były bardziej rygorystyczne. Dzięki temu sam skorzystałem. Nie mogą korzystać też pracownicy Citibanku.

Mr BeanSą też wymagania co do wieku i zatrudnienia. Przeczytaj o tym w załączniku do regulaminu (3 strona). Niestety trzeba pokazać zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT albo inne podobne wynalazki. W moim przypadku poprosili tylko o ksero dowodu i wydruk trzech ostatnich przelewów od pracodawcy. Te dokumenty przekazuję kurierowi przy podpisaniu umowy.

Zakładam kartę, zgarniam wideorejestrator, tańszą benzynę i książkę

No dobrze, mamy już wideorejestrator, teraz zniżka na benzynę.

Tańsza benzyna

Bank da nam zniżkę 1 zł za każdy litr paliwa tankowany na stacjach BP. Zwrot będzie dotyczył jednej transakcji (największej) w miesiącu. Kwota do zwrotu będzie oparta o średnią cenę benzyny Pb95 w poprzednim miesiącu podawaną przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Zwrot będzie mógł być realizowany przez 6 miesięcy i wyniesie maksymalnie 200 zł. Dobrze więc załatwić sprawę jak najszybciej, żeby zbiegło się to z otrzymaniem wideorejestratora. Wtedy będzie można spokojnie zrezygnować z karty.

Przykład. Kupuję benzynę na BP za 200 zł. Płacę Kartą Kredytową Citibank BP-Payback. Załóżmy, że w ubiegłym miesiącu średnia cena benzyny wyniosła 4 zł. Bank obliczy zwrot tak: 200:4=50. Za tę transakcję należy nam się 50 zł. Zwrot wpłynie na naszą kartę.

Zakładam kartę, zgarniam wideorejestrator, tańszą benzynę i książkę

A co z tą książką?

Po założeniu karty przez mój link, przesyłasz mi (mailem) jakieś sensowne potwierdzenie, że to prawda (jakiś skan, wyraźne zdjęcie potwierdzenia z widocznym imieniem i nazwiskiem, resztę danych osobowych możesz zamazać). Mam sporo nowych książek, głównie z różnych dziedzin. Są to bardzo fajne pozycje. Możesz sobie wybrać aż 1 z nich. Jeśli wyślesz mi potwierdzenie otwarcia karty, to dostaniesz 1 książkę z moich zbiorów zupełnie za darmo. Ale trzeba się spieszyć. Wszystkich książek mam tylko po jednym egzemplarzu. Jeśli nie będę już miał książki przez Ciebie wybranej, to będziesz mógł wybrać coś innego.

Potwierdzenia założenia karty przyjmuję mailem. Promocja trwa do 31.1.2016 (do tego czasu trzeba złożyć wniosek o kartę), ale potwierdzenia możecie przesyłać oczywiście jeszcze przez pewien czas, bo jednak wyrobienie karty trochę trwa. Ustalmy, że do 29.2.2016. Chciałbym jeszcze uściślić, że jeśli złożymy wniosek o kartę do 31.1.2016, to łapiemy się na wideorejestrator i 200 zł zwrotu. Generalnie wniosek o kartę można składać do 31.3.2016, ale wnioski złożone w lutym i marcu nie będą dawały zwrotu 200 zł za benzynę, więc lepiej się śpieszyć.

1bhuA teraz zobacz, jakie książki przeznaczam jako nagrody w konkursie: lista książek. Wszystkie książki są nowe.

Nie przejmuj się, jeśli na stronie wydawnictwa lub księgarni zobaczysz, że jakaś książka jest czasowo niedostępna. U mnie jest dostępna:)

A jak nie książka?

Jeśli nie wybierzesz nic spośród książek, może zainteresuje Cię multinarzędzie lub scyzoryk?

To jest promocja, w której wszyscy zyskują:  – Ty dostajesz wideorejestrator, tańszą benzynę + książkę  – ja dostaję prowizję za nowego klienta banku – bank zyskuje nowego klienta Myślę, że zgodzisz się ze mną – takie okazje nie trafiają się często, więc działaj – załóż kartę.

Punkty Payback

Za transakcje kartą są jeszcze punkty payback. Przez litość dla organizatora promocji nie będę o tym pisał. Może przez kilka lat nazbieramy sobie na bezpłatną kawę. Nie warto się tym tematem zajmować:)

ps. Pamiętaj, wujek Piotr ostrzega! Jeśli masz problemy finansowe, to karta kredytowa nie jest dla Ciebie. Poradź sobie najpierw z kredytami, a potem baw się w karty kredytowe.

KCIUK DO DOŁUNo dobra, minusy

Minusy są i to spore, ale bez przesady. 

W nowej promocji:
– potrzebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT lub inne potwierdzenie, że nie jesteśmy tak zupełnie biedni;
– musimy wydać w ciągu pierwszego miesiąca aż 1000 zł;
– trzeba pamiętać o samodzielnym wyłączeniu usługi Citiphone (przez telefon), która kosztuje 6 zł / m-c
– karta jest płatna 8 zł / m-c; wcale bym się jednak nie zdziwił, gdyby wnioskujący o kartę został poinformowany, że jest dodatkowa promocja i w pierwszym roku karta jest darmowa;

Na szczęście…

W moim przypadku przez pierwszy miesiąc karta była darmowa, potem bank zaczął naliczać opłatę miesięczną 8 zł, za chwilę mi ją zwracając. Zadzwoniłem, żeby zapytać, jak to jest z tą opłatą. Dowiedziałem się, że jestem aktywnym klientem i dlatego nie obciążają mnie opłatą. Ale jak już zadzwoniłem, to sami zaproponowali, że na rok zwolnią mnie z opłaty. Zachęcam więc, żeby dzwonić do banku i prosić o zniesienie opłaty za kartę. Zawsze trochę pieniędzy zostanie w kieszeni.

Zakładam kartę, zgarniam wideorejestrator, tańszą benzynę i książkę

 *****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o rozliczaniu się przez blogerów z urzędem skarbowym.

citibank wideorejestrator

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Google +
X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤