nowe produkty PROMOCJE

KARTA KREDYTOWA CITIBANK – TABLET W PREZENCIE

Citibank nie przestaje nas zasypywać promocjami swoich kart kredytowych. W zasadzie to już mogłoby stać się nudne, ale na szczęście promocje są bardzo atrakcyjne:)

W tym miejscu przypominam, że nadal aktywna jest promocja, gdzie dostajemy od banku 200 zł a ode mnie 3 książki. I od razu mówię, że jest to bardziej korzystna opcja od dzisiejszej propozycji. Zaraz zobaczycie.

Dzisiejsza propozycja wygląda tak: zakładasz kartę kredytową w Citibanku, spełniasz warunki i dostajesz od nich tablet. Od razu informuję, że tablet jest ten, co zwykle – Samsung Galaxy Tab3 Lite.

tablet

Jak dostać tablet?

1. Zakładasz kartę kredytową, korzystając z mojego linku.

2. Wykonujesz kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 1000 zł w ciągu miesiąca od daty podpisania przez bank umowy o kartę. To muszą być „normalne” zakupy w sklepie. Nie może to być np. płatność kartą rachunku za prąd przez internet czy pobranie pieniędzy z bankomatu. Nie liczą się też odwołane transakcje np. kupujesz spodnie i je zwracasz.

Kolejny warunek to musisz w ciągu tych 30 dni co najmniej raz zalogować się do systemu transakcyjnego karty.

I już. Żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście pamiętaj o spłaceniu karty w terminie, żeby nie płacić odsetek:) Na spłatę masz 56 dni, co jest dodatkowym atutem karty, bo na prawie 2 miesiące otrzymujesz darmowy kredyt.

watch-471762_1280Kiedy dostanę tablet?

Jeśli spełnisz warunki, to bank poinformuje Cię mailem, że nagroda się należy. Mail będzie wysłany w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Tablet zostanie wysłany w ciągu 30 dni od tego maila.

I oczywiście wtedy zgłaszasz się do banku, żeby zlikwidować kartę. Do niczego już Ci nie jest potrzebna.

I jeszcze jedna dobra informacja – od nagrody nie płacisz podatku. Płaci go za Ciebie bank z własnych pieniędzy. Przeczytaj regulamin oferty „Karta kredytowa Citibank z tabletem.

Trzeba pamiętać!

Zaraz po rejestracji przez internet, będzie dzwonił ktoś z banku. Ważne jest, żeby w trakcie rejestracji wybrać którąś z kart „silver” np. Citibank Visa Silver lub Citibank MasterCard Silver. Dlaczego? Bo są najtańsze.

Nie zgadzaj się też w trakcie rozmowy na dodatkowe propozycje typu ubezpieczenie karty, konto itd., żeby nie musieć za coś dodatkowo płacić.

Mr BeanKto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie miał głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2012 r. Szkoda – sam bym skorzystał:) Nie mogą korzystać też pracownicy Citibanku.

Są też wymagania co do wieku i zatrudnienia. Przeczytaj o tym w załączniku do regulaminu (3 strona). Niestety trzeba pokazać zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT albo inne podobne wynalazki.

Zakładam kartę, zgarniam tablet

To jest promocja, w której wszyscy zyskują:  – Ty dostajesz 200 zł – ja dostaję prowizję za nowego klienta banku – bank zyskuje nowego klienta Myślę, że zgodzisz się ze mną – takie okazje nie trafiają się często, więc działaj – załóż kartę.

ps. Pamiętaj, wujek Piotr ostrzega! Jeśli masz problemy finansowe, to karta kredytowa nie jest dla Ciebie. Poradź sobie najpierw z kredytami, a potem baw się w karty kredytowe.

KCIUK DO DOŁUNo dobra, minusy

Minusy są i to spore, ale bez przesady. Mimo wszystko bardziej opłaca się promocja, gdzie dostajemy od banku 200 zł a ode mnie 3 książki.

W nowej promocji:
– potrzebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub PI lub inne potwierdzenie, że nie jesteśmy tak zupełnie biedni
– musimy wydać w ciągu miesiąca aż 1000 zł
– karta jest płatna 8 zł / m-c
– bank do akcji promocyjnej przeznacza 3000 tabletów; może się więc okazać, że spełniłeś warunki, ale się spóźniłeś; nie słyszałem o takich sytuacjach w poprzednich promocjach, ale to może się zdarzyć; dlatego warto się pospieszyć – promocja wystartowała 7 stycznia – ja będę zachęcał do niej do końca stycznia; jeśli czytasz ten tekst po 15 lutego, to lepiej daj sobie spokój, żeby potem nie żałować. Na szczęście bank na stronie promocji zamieszcza licznik, ile osób już skorzystało, więc mniej więcej możesz sprawdzić, w którym miejscu się znajdujesz.

Plusy
– tablet jest jednak więcej wart niż 200 zł (nagroda w drugiej promocji)
– tablet dostaniesz szybciej (po ok. 2 miesiącach) niż 200 zł (po ok. 4 miesiącach)

Zakładam kartę, zgarniam tablet

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o rozliczaniu się przez blogerów z urzędem skarbowym.

citibank tablet

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI
100 zł premii za konto w ING i program poleceń (do 1000 zł)
200 ZŁ ZA 6 TRANSAKCJI KARTĄ
ZGARNIJ 200 ZŁ ZA PRZENIESIENIE KONTA DO CREDIT AGRICOLE
3 komentarze
  • […] O wszystkim pisałem szczegółowo w tej notce: KARTA KREDYTOWA CITIBANK – TABLET I KSIĄŻKA W PREZENCIE. […]

  • brzydkizdzicho zdzich sty 15,2015 at 11:34

    czy platnosci Sprtny bil wliczaja sie do limitu?

    • Piotr Górnicki sty 16,2015 at 10:57

      To jest dobre pytanie. Nie wiem. Bo niby to jest płatność kartą, ale Sprytny Bill jest tu jakimś pośrednikiem. Nie korzystam z tego systemu. Nie wiem czy pieniądze trafiają najpierw do Sprytnego Billa i czy to ewentualnie ma jakieś znaczenie dla banku.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
PLUS BANK – NIE MAMY PAŃSKIEGO PŁASZCZA I CO NAM PAN ZROBI?

Oj podpadł mi Plus Bank, poważnie mi podpadł. Pewnie wielu z Was o takim banku nie słyszało. To takie coś,...

Zamknij