nowe produkty PROMOCJE

JESZCZE LEPSZE WARUNKI W PROMOCJI EUROBANKU

Coś chyba nie za bardzo idzie Eurobankowi w (potencjalnie) atrakcyjnej promocji Comperia Bonus. To już 4 edycja Comperia Bonus i do tej pory za każdym razem był strzał w dziesiątkę. Na pewno zadowoleni byli klienci, bo zawsze wpadała jakaś premia przy okazji założenia konta/lokaty. Banki pewnie też nie narzekały.

Tymczasem teraz jakoś pustkę widzę. I chyba dlatego zdecydowano o lekkim polepszeniu warunków promocji.

Przypomnę, że zakładamy konto w Eurobanku i możemy do tego założyć na 3 miesiące lokatę na 4%. A do tego dostajemy jeszcze premię 50 zł. 

Wcześniej do uzyskania premii konieczne było zrobienie operacji kartą na 400 zł do końca listopada. Teraz do uzyskania premii 50 zł wystarczy założenie konta i lokaty.

I żeby nie czuły się poszkodowane osoby, które już skorzystały (np. ja), to lepsze warunki dotyczą wszystkich.

Z wprowadzonych zmian płynie wniosek, że nie trzeba w ogóle brać karty płatniczej. To już spore ułatwienie.

Z mojej strony wszystko bez zmian. Nadal za każde przesłane potwierdzenie daję książkę, multinarzędzie lub scyzoryk.

Po szczegóły zapraszam do poprzedniego wpisu.

ps. Comperia dorzuca jeszcze dodatkowy konkurs, w którym można wygrać Toyotę Aygo, iPhone 6, iPad mini. Film tłumaczący zasady dodatkowego konkursu można obejrzeć poniżej. Ostrzegam, to najgłupszy konkurs bankowy, o jakim słyszałem. Wydaje się, że wszystko przygotowane jest na kolanie, byle podkręcić wynik podstawowej promocji.

*****

Zajrzyj też na mój drugi blog, gdzie właśnie piszę o Traffic Monsoon. Cały internet się tym jara, ale niestety różowo nie jest.

eurobank

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNE KONTO + BON 80 ZŁ DO DECATHLONU
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
50 ZŁ Z TOYOTA BANKU DLA…DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA
5 komentarzy
 • bankpromocji.com.pl paź 23,2015 at 13:27

  Promocja Comperii w połączeniu z lokatą Eurobanku jest bardzo atrakcyjnym zestawieniem. Jednak potencjalnych klientów prawdopodobnie przeraża to 400 zł które trzeba wydać przy użyciu karty. Jeżeli Ten warunek został by usunięty bądź zmniejszony np do 100 zł to chętnych do wzięcia udziału w promocji było by tylu ilu było w przypadku Promocji związanej z lokatą Happy.

  • Piotr Górnicki paź 23,2015 at 13:33

   Właśnie napisałem o tym, że ten warunek został zniesiony. Co więcej, teraz w ogóle karta nie jest potrzebna.

   • bankpromocji.com.pl paź 23,2015 at 21:37

    To świetna wiadomość, chociaż niektórzy zaczęli już pewnie wydawać te 400 zł kartą i mogą czuć się potraktowani gorzej niż inni. Ciekawe ile razy powiększyła się liczba uczestników promocji po wprowadzeniu tej zmiany.

 • Piotr Kierus paź 19,2015 at 15:18

  Eurobank daje 5%

  • Piotr Górnicki paź 19,2015 at 16:26

   Euorobank ma 2 różne oferty. 5% rzeczywiście jest na stronie banku i można skorzystać, ale wtedy nie ma premii 50 zł. Ta premia jest tylko w promocji Comperia Bonus.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LAPTOP Z CITIBANKU

Wiem, wiem, za dużo jest tych promocji Citibanku. Jednak tym razem jest coś wyjątkowego. Myśleliśmy już, że nie da się...

Zamknij