nowe produkty PROMOCJE

EKONTO W MBANKU – 500 ZŁ PREMII

mBanku to akurat nie lubię. Jest przereklamowany, przebajerowany. Za dużo tego. Wystarczy wejść na ich stronę, żeby zobaczyć, o co chodzi. Ale…

Ale takie promocje to ja rozumiem. 500 zł do zgarnięcia z mBanku w ciągu 5 miesięcy. Wchodzę w to. Tobie też polecam. 

Wystarczy założyć eKONTO i spełnić proste warunki.

Zakładam konto z premią 500 zł

Podejrzliwym zapala się od razu czerwona lampka. Aha, pewnie za samo konto i kartę nieźle zdzierają z klientów. A wcale nie.

mBank
eKONTO mobilne
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty jeśli zrobimy kartą 5 transakcji na m-c
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash

mbank 500 zł

Jak dostać premię 500 zł?

Premia podzielona jest na trzy składowe: 10 zł, 250 zł i 240 zł.

10 zł

10 zł przysługuje nam za otwarcie konta i zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta.

250 zł

Ta największa część premii należy nam się za transakcje wykonane kartą lub BLIKiem. Za zakupy kartą dostaniemy 2% zwrotu, a za zakupy BLIKiem dostaniemy 4% zwrotu. Maksymalna miesięczna  kwota zwrotu to 50 zł. I tak przez 5 miesięcy. 

Jeden z zapisów w regulaminie wydawał mi się trochę niejasny: Uczestnik Promocji, który w okresie określonym w § 3 ust. 1, spełnił warunki uczestnictwa w Promocji wskazane w § 4, otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK, przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę

Zadzwoniłem więc na infolinię, żeby doprecyzować. Nie byłem bowiem pewny czy warunki, o których zaraz napiszę, trzeba spełniać już w miesiącu założenia konta, czy od następnego miesiąca. I powiem szczerze, że tłumaczenie na infolinii nie za bardzo mnie zadowoliło. Tak więc na wszelki wypadek lepiej już od pierwszego miesiąca (przez 5 miesięcy) użytkowania konta spełnić następujące warunki:

 • zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej / m-c, 
 • zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek (to nie musi być wynagrodzenie, ale rachunek, z którego przyjdą pieniądze, nie może być Twój, więc najlepiej dogadać się z kimś z rodziny)
 • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem łącznie za min. 250 zł / m-c (trzeba pamiętać, że te transakcje muszą być wykonane i rozliczone w danym miesiącu i oczywiście nie mogą być anulowane)

Premie po 50 zł będą wypłacane do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniliśmy warunki do uzyskania premii.

240 zł

Tę część premii dostaniemy, jeśli spełnimy warunek do uzyskania 10 zł (zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta) i w każdym z pięciu kolejnych miesięcy spełnimy warunki konieczne do uzyskania premii za zakupy kartą (logowanie do aplikacji mobilnej, 1000 zł wpływu, transakcje kartą lub BLIKiem na co najmniej 250 zł).

mbank ile za co

Zakładam konto z premią 500 zł

Czas trwania, kto może skorzystać

Do promocji można przystąpić do 31 maja 2016. Promocja trwa do końca roku (31 grudnia jest ostatnim dniem, w którym można uzyskać prawo do premii).

Przy zakładaniu konta trzeba wyrazić wszystkie zgody marketingowe i wyrazić chęć przystąpienia do promocji.

Z promocji można skorzystać każdy, kto w dniu przystąpienia do promocji nie jest i nie był (dopisane 29.4.2016) klientem banku. Przy okazji rozmowy z panią na infolinii wyszła śmieszna sytuacja. Pani wytłumaczyła mi wszystko i na koniec spytała czy chciałbym przy okazji założyć konto. Powiedziałem, że bardzo chętnie, ale najpierw muszę…zamknąć obecne konto w mBanku. Po drugiej stronie słuchawki nastąpiła wymowna cisza:)

Zakładam konto z premią 500 zł

 

Zapraszam na:

MBANK 500

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA – STYCZEŃ
BEZPŁATNE KONTO FIRMOWE W NEST BANKU I 300 ZŁ NA PALIWO
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI
7 komentarzy
 • Piotr Kierus mar 15,2016 at 17:32

  Nooo… ciekawe.

  • Piotr Górnicki mar 16,2016 at 10:19

   Dobra oferta. Warto. Ja jestem na etapie zamykania konta, które założyłem w poprzedniej promocji. Zamknę konto, odczekam miesiąc i jeszcze załapię się na tę ofertę:)

 • […] EKONTO W MBANKU – 500 ZŁ PREMII […]

 • Andrzej Wiśniewski mar 4,2016 at 12:23

  Niestety mam już konto w mbanku ale może polecę je komuś 🙂

  Red is Bad

  • Piotr Górnicki mar 4,2016 at 12:26

   Ja też mam, ale zamykam. Odczekam 30 dni terminu wypowiedzenia i już mogę otworzyć u nich konto w promocji. Promocja trwa do końca maja, więc da się:)

   • Andrzej Wiśniewski mar 4,2016 at 12:29

    Dzięki za informację. Dziś również zamykam w takim razie 🙂

    • Piotr Górnicki mar 4,2016 at 12:36

     A mogli trochę pomyśleć przy konstruowaniu promocji:) W Citibanku będę czekał 3 lata na możliwość zgarnięcia kolejnego tabletu.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
WYMARZONE KONTO OSOBISTE – LOKATA 4% I 50 ZŁ PREMII

Raiffeisen POLBANK znów wyskoczył z dobrą propozycją. Tak naprawdę z tą promocją mam pewien dylemat, który mogę streścić w słowach...

Zamknij