Nowe nowe produkty PROMOCJE

200 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA W INTELIGO

Inteligo co jakiś czas pozwala zarobić za założenie u nich konta. Może zarobić też osoba polecająca konto. Promocje są w różnych konfiguracjach. Z tego co pamiętam, zawsze było to 50 zł.

Załapałem się na pierwszą taką promocję w roku 2001 (chyba), kiedy Inteligo startowało. Założyłem wtedy konta także moim rodzicom. Po spełnieniu prostych warunków i wypłacie premii zlikwidowałem konta, żeby nie musieć pamiętać o ewentualnych opłatach.

Teraz jest fajniejsza promocja, która idzie przez Groupon. Do zgarnięcia jest 200 zł. Warunkiem jest założenie konta z kartą i wykonanie kartą 2 transakcji miesięcznie. Co miesiąc (od kwietnia) będą naliczane nagrody po 50 zł. Więc jeśli wykonamy po 2 transakcje w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu oraz zostaną one w tych miesiącach rozliczone, to dostajemy łącznie 4×50 zł w 200 zł. Kupon na Grouponie kosztuje 5 zł.

Promocja dotyczy osób, które w ciągu ostatnich 3 lat nie miały konta w Inteligo.

Załóż konto Inteligo i zgarnij 200 zł

108Inteligo
Konto Inteligo
o zł za prowadzenie
0 zł za wydanie karty
0 zł za użytkowanie karty, jeśli wydamy nią miesięcznie co najmniej 100 zł (jeśli nie, to opłata 4 zł)
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP i BZWBK (wypłata z innego bankomatu 5 zł)
Oferta na Grouponie jest do 20 kwietnia, ale warto się spieszyć, żeby załapać się jeszcze na nagrodę za kwiecień (po wykonaniu i rozliczeniu 2 transakcji).

Załóż konto Inteligo i zgarnij 200 zł

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i weź udział w konkursie z nagrodą.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI
WYCZESANE 760 ZŁ DLA MŁODYCH Z MBANKU
AKTUALNE PROMOCJE
300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)
2 komentarze
 • zancio kw. 13,2014 at 13:35

  Witam,

  Bardzo przydatne wpisy.
  Zastanawia mnie tylko czy po upływie tych 4 miesięcy nie będzie problemu z zamknieciem konta oraz czy bonusy od Banku są opodotkowane?

  Pozdrawiam,

  • Piotr Górnicki kw. 13,2014 at 16:00

   Dzięki za ciekawe pytania. Z zamknięciem konta nie będzie problemu. Premia jest wypłacana w ciągu 14 dni od zakończenia miesiąca, za który się należy. Więc po 15 sierpnia można konto zamknąć. Nie zwróciłem wcześniej uwagi na kwestię podatku. Pierwszy raz spotykam się z takim rozwiązaniem. Bank twierdzi, że jest to „przychód z innych źródeł” i wyśle klientowi do końca lutego 2015 r. PIT-8C, na podstawie którego musimy sami się rozliczyć. No tego się nie spodziewałem…

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
EKONOMICZNY BLOG ROKU

Na moim drugim blogu trwa konkurs, w którym można zdobyć książkę na temat zarabiania przez Internet. A teraz ja sam...

Zamknij