najlepsze lokaty nowe produkty PROMOCJE

SANTANDER BANK – LOKATA 3% NA 3 LATA

No i dziś mamy dylemat – wikłać się czy się nie wikłać. Oto jest pytanie. Czy warto zakładać lokatę na 3 lata? Bo tyle właśnie proponuje Santander Consumer Bank.

To jest zdecydowanie rozwiązanie dla wygodnych – założyć i na 3 lata zapomnieć. Niestety po 3 latach trzeba sobie o lokacie przypomnieć, bo przy zakładaniu nie ma możliwości wybrania opcji, żeby była nieodnawialna.

Załóż lokatę na 3%

9sw43Czy 3% to dobra oferta? Patrząc na dzisiejszą sytuację, można powiedzieć, że tak. Inflacja spada, przynajmniej wg oficjalnych danych:) Rząd przekonuje nas, że jesteśmy zieloną wyspą. Sielanka.

Entuzjaści codziennego sprawdzania ofert bankowych (należę do nich) powiedzą jednak, że nie. Oczywiście można znaleźć sporo ofert powyżej 3%, ale są to niestety raczej promocje obwarowane jakimiś ograniczeniami (dla nowych klientów, ograniczenia kwotowe).

Mamy chociażby nieśmiertelną Lokatę Bezkarną w BGŻOptima 4% na 3 miesiące czy też Lokatę HAPPY w Idea Banku 4% na 3 miesiące.

Ja codziennie buszuję po bankach, wyszukuję atrakcyjne oferty. Przeważnie wybieram oferty na 3 miesiące. Dzięki temu mam obecnie założone lokaty na 3,6%-4% Ale nie każdemu tak się chce.

Santander Consumer Bank
Lokata Direct+ Internet
3% na 36 miesięcy
oprocentowanie stałe / od 5000 zł / nie trzeba mieć konta / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / lokata odnawialna / można założyć przez Internet

Załóż lokatę na 3%

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to wypełnij formularz. Potem bank oddzwania. W trakcie rozmowy określasz m.in. kwotę lokaty. Następnie dostajesz przesyłkę pocztową z umową i szczegółami (dane do przelewu). Odsyłasz podpisaną umowę, robisz przelew i masz lokatę. Trochę to wszystko wygląda staroświecko, ale trudno. Lubią papiery, to mają.

santander

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, że nigdy do końca nie wiesz…

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII
T-MOBILE USŁUGI BANKOWE – TERAZ WARTO DOCISNĄĆ
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL
POŻYCZKA BANKOWA 2,99%, ALE SĄ JESZCZE LEPSZE…
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤