najlepsze lokaty nowe produkty PROMOCJE

OSTATNI MOMENT NA ZGARNIĘCIE 60 ZŁ OD MERITUM BANKU

Promocja Meritum Banku jest hitem tego miesiąca. Przypomnę, że bank udostępnia nam lokatę 5% na 2 miesiące. Jeśli założymy konto (zupełnie bezpłatne) i lokatę, to dostaniemy od banku premię 60 zł. Dodatkowo jest możliwość wygrania iPhone`a 6.

Szczegóły opisuję tu: LOKATA START – MERITUM BANK – 5% NA 2 MIESIĄCE + 60 ZŁ + SZANSA NA IPHONE 6

Ta promocja trwa już tylko dziś (środa, 22 października) do końca dnia (23:59). Uściślijmy – dziś trzeba rozpocząć całą procedurę. Natomiast na założenie konta i zasilenie lokaty mamy czas do 3 grudnia. Myślę, że ta informacja powinna być przydatna dla osób, które akurat teraz nie mają pieniędzy (na lokatę trzeba wpłacić co najmniej 1000 zł), a chciałyby wziąć udział.

Załóż lokatę na 5%, zgarnij 60 zł od banku i zawalcz o iPhone`a 6.

jackie chanPrzypominam się też osobom, które nie dokończyły całego procesu w banku. Od 25 września do dziś, z mojego linku polecającego skorzystało 61 osób, a konto i lokatę założyło tylko 36 osób. Pamiętajcie, żeby wszystkiego dopełnić. Szkoda byłoby stracić taką okazję.

Przy okazji przywołam inną fajną propozycję, którą Meritum Bank przygotował we współpracy z Expanderem. Tu nie trzeba zakładać konta. Oferowana jest lokata 5,5% na 1 miesiąc. Przeczytaj cały wpis.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak oszczędziłem 11 680 litrów wody i dlaczego to nie miało sensu.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA – STYCZEŃ
BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII
300 ZŁ ZA KONTO W BGŻ BNP PARIBAS

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
EXPANDER – LOKATA JESIENNA 5,5% NA MIESIĄC

Co jakiś czas Expander we współpracy z Meritum Bankiem daje nam możliwość zdeponowania pieniędzy na bardzo atrakcyjnej lokacie. O co...

Zamknij