najlepsze lokaty Nowe nowe produkty PROMOCJE wizyta w oddziale

LOKATA NA 5+ – EXPANDER – 5,2% NA 1 MIESIĄC

Expander jakiś czas temu miał fajną propozycję lokaty 5,8%. Lokata szybko została wycofana z oferty, ale teraz wróciła, tylko już z oprocentowaniem 5,2%. Za ofertą kryje się Meritum Bank. Expander deklaruje, że lokata nie wiąże się z żadnym dodatkowym produktem (jak ja nienawidzę tych struktur), tylko niestety trzeba przejść się do oddziału. A niestety wiemy z czym się wiąże wizyta w oddziale. Mnie takie wizyty bawią, a że akurat w Expanderze jeszcze nie byłem, to się przejdę i zobaczę, jakie mają techniki manipulowania klientem  o przepraszam wciskania kitu sposoby prezentacji swojej oferty.

Kliknij, jeśli chcesz założyć Lokatę na 5+

Szkoda, że trzeba włożyć co najmniej 100 000 – to mnie niestety eliminuje z gry, ale trzeba przyznać, że Meritum naprawdę się szarpnął (Pierwsza Lokata – najlepsza w ofercie banku to tylko 4%).

Pośrednik wprowadził dodatkowo element unikalności – można założyć tylko 350 Lokat na 5+ (dziś już tylko 320)

Expander (Meritum Bank)
Lokata na 5+
1 miesiąc – 5,2%
stałe oprocentowanie / kwota od 100 000 do 150 000  zł / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / nie trzeba mieć konta / w ofercie na dzień 11.10 jest już tylko 320 Lokat na 5+ /

Kliknij, jeśli chcesz założyć Lokatę na 5+

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak wybrać ubezpieczenie komunikacyjne.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
DLACZEGO O TYM NIE PISZĘ?
DARMOWA KARTA KREDYTOWA T-MOBILE I TABLET W PREZENCIE
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
POL-KONTO – SBR BANK – SPÓŁDZIELCZY BANK ROZWOJU

SBR Bank proponuje parę typów kont. Najbardziej podstawowe i najpowszechniejsze jest Pol-Konto. Nie ma możliwości założenia Pol-Konta przez Internet. Niestety...

Zamknij