najlepsze lokaty Nowe nowe produkty PROMOCJE

LOKATA HIT TYGODNIA – BOSSABANK – 3,7% NA 6 MIESIĘCY

BossaBank czyli internetowe ramię Banku Ochrony Środowiska co tydzień raczy nas dobrymi ofertami lokat. Oferta promocyjna zmienia się w każdy poniedziałek. Od dziś mamy tydzień na skorzystanie z paru ciekawych ofert.

Ja przedstawię jedną z nich. Jest to lokata na 6 miesięcy z dobrym oprocentowaniem 3,7%. Wśród lokat półrocznych tylko Lokata Mobilna w Millennium przebija stawkę (4%), ale jest ona ograniczona do 10 000 zł, no i trzeba mieć smartfon.

W BossaBank mamy ograniczenie dopiero na poziomie 100 000 zł. Trzeba założyć konto, ale jest ono bezpłatne i wszystko możemy załatwić przez Internet. Trzeba pamiętać, że lokata jest automatycznie odnawiana na kolejny okres z oprocentowaniem 2,5%, więc trzeba pilnować terminów.

entuzjazmBardzo ciekawie to wygląda. Może się kiedyś skuszę.

BossaBank
Lokata HIT Tygodnia
3,7% na 6 miesięcy
oprocentowanie stałe / od 1000 do 100 000 zł / trzeba mieć konto (bezpłatne) / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / odnawialna /

ps. Pamiętaj, że nadal można zgarnąć 100 zł za założenie dobrej lokaty w BGŻOptima (4% na 3 miesiące).

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i zagłosuj na Ekonomiczny Blog Roku.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO + SYSTEM POLECEŃ
BON NA 400 ZŁ ZA SKORZYSTANIE Z TEJ BEZPŁATNEJ KARTY
INTELIGO – 100 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO
400 ZŁ ZA BEZPŁATNE KONTO W CITIBANKU

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
200 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA W INTELIGO

Inteligo co jakiś czas pozwala zarobić za założenie u nich konta. Może zarobić też osoba polecająca konto. Promocje są w...

Zamknij