najlepsze lokaty Nowe nowe produkty PROMOCJE

LOKATA EXTRA – MERITUM BANK – 3,8% NA 2 MIESIĄCE

Mam w tej chwili otwartych kilkanaście kont. Jakoś to da się ogarnąć, ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że będąc aktualnie klientem danego banku niestety nie łapię się na promocje lokat dla nowych klientów. Takie promocje ma chociażby Idea Bank (polecam, bo dają 5% + 50 zł a ja dodaję książkę biznesową) czy Meritum Bank (polecam, bo jest 5% + 70 zł za każdego poleconego klienta + 2 książki biznesowe ode mnie) i jeszcze wiele innych banków.

Dlatego dla mnie a pewnie nie tylko dla mnie łakomym kąskiem są lokaty dla dotychczasowych klientów. Często banki wprowadzają warunek, żeby to były nowe środki. Z tym akurat nie ma problemu, bo moje pieniądze wciąż krążą i zawsze znajdą się jakieś możliwości ulokowania nowych środków.

Ostatnio fall start zrobił NEO Bank. Wysłali SMS z informacją, że jest lokata dla nowych środków 3,8% na (z tego co pamiętam) 3 miesiące. Zalogowałem się, próbuję założyć, a tu nie ma takiej możliwości. Słabo to wyszło, tym bardziej, że nie sprawdziłem tego od razu, tylko najpierw przelałem do NEO Banku pieniądze. Eh.

ag7nAle nie poddajemy się. Teraz Meritum Bank ma dobrą lokatę dla nowych środków. I jest to najlepsza oferta wśród lokat dwumiesięcznych dla nowych środków. Bo co z tego, że banki kuszą 5% (Deutsche Bank, Meritum Bank) skoro ja już jestem ich klientem i nie mogę skorzystać? No i jeszcze pamiętajmy, że w tych wszystkich lokatach dla nowych klientów przeważnie jest ograniczenie kwoty do 10 000 zł. Dlatego tak bardzo doceniam dobre oferty dla dotychczasowych klientów.

Meritum Bank
Lokata Extra
3,8% na 2 miesiące
oprocentowanie stałe / od 1000 zł / nie trzeba mieć konta / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / dla nowych środków po 15.9.2014 / 

eskeA jeszcze tak na marginesie dodam, że bardzo mi się podoba hasło przewodnie Meritum Banku, które jest tuż pod nazwą banku – same konkrety. Meritum Bank same konkrety. Pasuje.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o mądrym oszczędzaniu.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu
100 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I 100 ZŁ DLA POLECANEGO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE
300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)
AKTUALNE PROMOCJE

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA HAPPY – IDEA BANK – 5% NA 3 MIESIĄCE + PREMIA 50 ZŁ

Uwaga!!! Promocja jest już zakończona. Idea Bank poszedł na całość. Bank daje najlepsze na rynku oprocentowanie (5%) i do każdej Lokaty...

Zamknij