najlepsze lokaty Nowe

LOKATA BEZKARNA – BGŻOPTIMA – 4% NA 3 MIESIĄCE

Niby nic nowego, ale warto przypominać. Bank BGŻOptima lubi przyciągać wysokim oprocentowaniem lokat i kont. Ja już przestałem zwracać na to uwagę, bo niestety atrakcyjne oferty dotyczą głównie nowych klientów.

Tak jest właśnie w przypadku Lokaty Bezkarnej. Jestem klientem BGŻOptima od samego początku (listopad 2011) i muszę przyznać, że wszystko zawsze bardzo dobrze działa. Panel klienta obsługuje się przejrzyście. Nic nie zaskakuje, wszystko robi się intuicyjnie.

Załóż Lokatę Bezkarną w BGŻOptima

przywódca syryjski

Wszystkie formalności z Lokatą Bezkarną robi się przez Internet. Przy okazji zakłada się najpierw Konto Oszczędnościowe. Sprytny manewr ze strony banku (mają klienta złapanego na 2 produkty), ale na szczęście konto jest bezpłatne. Zresztą konto jest całkiem w porządku. Dla nowych środków do 40 000 zł mamy tam 3,2%, więc warto skorzystać. Konto zakłada się za pomocą przelewu z innego konta. To bardzo wygodny sposób weryfikacji danych.

BGŻOptima
Lokata Bezkarna
4% na 3 miesiące
oprocentowanie stałe / od 1000 do 20000 zł / trzeba mieć konto / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / nieodnawialna

Załóż Lokatę Bezkarną w BGŻOptima

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i poczytaj, gdzie kupić kwiaty w nocy?

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
DOBRE KONTO BANKOWE – CO WYBRAĆ?

Jestem użytkownikiem wielu kont bankowych. Ciągłe zmieniam, testuję nowe. Może na rynku szału nie ma, ale wciąż można znaleźć konta,...

Zamknij