najlepsze lokaty Nowe nowe produkty PROMOCJE

LOKATA BEZKARNA BGŻOPTIMA – 4% NA 3 MIESIĄCE

Bywają takie chwile, kiedy żałujemy naszych decyzji finansowych. Powiem Ci, że ja w moim blogowaniu i sprawdzaniu ofert kont oraz lokat mam takie chwile…codziennie.

Od dawna korzystam z BGŻOptima. Korzysta też moja żona. I tu jest ból, bo teraz bank robi dobrą promocję dla nowych klientów. Mamy dobrą lokatę 4% na 3 miesiące. Dodatkowo można ją zerwać w każdym momencie bez utraty odsetek. 4% na lokacie, która zachowuje się jak konto oszczędnościowe, to już jest bardzo dobre osiągnięcie. Ale bank przebija sam siebie. Teraz dodatkowo każdy nowy klient dostanie w prezencie 100 zł. I ja, jako „stary” klient już z tej promocji nie skorzystam 🙁

Haczyki?

No właśnie nie ma żadnych haczyków. Albo jeden mały jednak jest, żeby nie było tak bezproblemowo. Trzeba założyć konto. Ale tu dobra informacja. Konto jest zupełnie bezpłatne i tak pewnie pozostanie (od  kiedy od 2011 r. jestem w BGŻOptima, tak jest).

Wygoda

Wszystko załatwiamy przez Internet. Weryfikacja danych do założenia konta odbywa się za pomocą przelewu z innego banku. Trzeba pamiętać, żeby przy składaniu wniosku do BGŻOptima podać te same dane, które były podawane w banku źródłowym. Przeważnie mogą wychodzić różnice między adresem zamieszkania i zameldowania. To jedyny obszar newralgiczny. Poza tym wszystko odbywa się prosto i gładko.

Kiedy?

dziecko zwycięzca 2

Promocja (czas na założenie konta) trwa do 15 kwietnia. Od momentu założenia konta mamy 30 dni na założenie Lokaty Bezkarnej na co najmniej 1000 zł, żeby dostać nagrodę 100 zł. Spieszmy się kochać promocje, tak szybko odchodzą:)

Podsumowanie

BGŻOptima
Lokata Bezkarna
4% na 3 miesiące
oprocentowanie stałe / od 1000 do 20000 zł / trzeba mieć konto / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / nieodnawialna / nagroda 100 zł za założenie

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i poczytaj o zaletach hulajnogi dla dorosłych.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
400 ZŁ ZA BEZPŁATNE KONTO W CITIBANKU
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONTO TANIE ZAKUPY – GETINONLINE / OPEN FINANCE – 10% ZWROTU

O Koncie Tanie Zakupy pisałem już w lipcu ubiegłego roku. To była całkiem ciekawa propozycja. Konto było dostępne w Getin...

Zamknij