najlepsze lokaty Nowe

LOKATA BEZKARNA – BGŻOPTIMA – 4% NA 3 MIESIĄCE

Dziś mam do zaproponowania Lokatę Bezkarną w BGŻOptima. Lokatę pewnie już wszyscy znają (4% na 3 miesiące, możliwość zerwania w trakcie bez utraty odsetek).

BGŻOptima
Lokata Bezkarna
4% na 3 miesiące
oprocentowanie stałe / od 1000 do 20000 zł / trzeba mieć konto / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / nieodnawialna /

Załóż lokatę 4% na 3 miesiące

265jOd dawna korzystam z BGŻOptima. Korzysta też moja żona. I tu jest ból, bo teraz bank robi dobrą promocję dla nowych klientów. Mamy dobrą lokatę 4% na 3 miesiące. Dodatkowo można ją zerwać w każdym momencie bez utraty odsetek. 4% na lokacie, która zachowuje się jak konto oszczędnościowe, to już jest bardzo dobre osiągnięcie.

Haczyki?

No właśnie nie ma żadnych haczyków. Albo jeden mały jednak jest, żeby nie było tak bezproblemowo. Trzeba założyć konto. Ale tu dobra informacja. Konto jest zupełnie bezpłatne i tak pewnie pozostanie (od  kiedy od 2011 r. jestem w BGŻOptima, tak jest).

Wygoda

Wszystko załatwiamy przez Internet. Weryfikacja danych do założenia konta odbywa się za pomocą przelewu z innego banku. Trzeba pamiętać, żeby przy składaniu wniosku do BGŻOptima podać te same dane, które były podawane w banku źródłowym. Przeważnie mogą wychodzić różnice między adresem zamieszkania i zameldowania. To jedyny obszar newralgiczny. Poza tym wszystko odbywa się prosto i gładko.

 

Załóż lokatę 4% na 3 miesiące

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o sokach nie z koncentratu.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
IKONTO – BNP PARIBAS – 3% ZWROTU ZA ZAKUPY INTERNETOWE

BNP Paribas proponuje konto, dzięki któremu dostaniemy zwrot 3% zakupów przez Internet. Sprawa jest warta uwagi, bo po spełnieniu warunków...

Zamknij