najlepsze lokaty

LOKATA 3,3% NA 2 MIESIĄCE

Open Finance proponuje lokatę pokrętną jak obietnice polityków.

Oprocentowanie jest kuszące, ale trochę się trzeba nachodzić. Lokata Pod Słońcem jest na 4 miesiące. W pierwszych dwóch mamy 3,3% a w trzecim i czwartym 2%. W zasadzie nawet średnie oprocentowanie lokaty 2,6% to nie jest jakaś tragedia.

Zakładam lokatę 3,3%

Lokatę Pod Słońcem założymy od 500 zł do 40 000 zł. Każdy może mieć tylko jeden taki produkt. No i trzeba iść do oddziału Open Finance (najpierw umówić się). W czasie wizyty założymy lokatę i przez 2 miesiące mamy bardzo dobre oprocentowanie 3,3%. Po dwóch miesiącach lokatę można zerwać (niestety znów wizyta w oddziale) lub dotrwać do końca.

Na szczęście nie trzeba zakładać konta, ale na spotkaniu / spotkaniach pewnie będzie okazja nasłuchać się o rewelacyjnych funduszach itp.

Prowizja jest słaba, więc nie przewiduję żadnych nagród za skorzystanie, ale oczywiście produkt liczy się w konkursie z nagrodą 500 zł, nagrodami rzeczowymi i systemem poleceń.

Zakładam lokatę 3,3%

open finance lokata słoneczna

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
TO JEST PRAWDZIWY DORADCA, A NIE SĘP…

Rozmowa z przyjaznym pracownikiem banku da nam więcej niż godziny studiowania regulaminów poszczególnych produktów bankowych. Byłem ostatnio w oddziale Millennium...

Zamknij