najlepsze lokaty PROMOCJE

LOKATA 3,3% NA 2 MIESIĄCE – WIEŚCI Z FRONTU

Pisałem już o tej lokacie, ale teraz sam przeszedłem procedurę zakładania i okazuje się, że jest prościej niż wcześniej opisywałem.

Oprocentowanie jest kuszące, ale trochę się trzeba nachodzić. Lokata Pod Słońcem jest na 4 miesiące. W pierwszych dwóch mamy 3,3% a w trzecim i czwartym 2%. W zasadzie nawet średnie oprocentowanie lokaty 2,6% to nie jest jakaś tragedia.

Zakładam lokatę 3,3%

Lokatę Pod Słońcem założymy od 500 zł do 40 000 zł. Każdy może mieć tylko jeden taki produkt. No i trzeba iść do oddziału Open Finance (najpierw umówić się). W czasie wizyty założymy lokatę i przez 2 miesiące mamy bardzo dobre oprocentowanie 3,3%. Po dwóch miesiącach lokatę można zerwać i tu pojawia się (przynajmniej dla niektórych osób) udogodnienie. Jeśli jesteśmy klientami Getinu, to nie musimy iść do oddziału, żeby zerwać lokatę po 2 miesiącach. Możemy to zrobić z poziomu bankowości elektronicznej. Co więcej, ja nie jestem klientem Getinu od roku, a także mogę tak zrobić. Rok temu likwidowałem konto, ale mój login i hasło nadal działają. Na szczęście miałem je zachowane, a jeśli bym nie miał, to mógłbym je odtworzyć na infolinii.

Do lokaty nie trzeba zakładać konta, ale na spotkaniu / spotkaniach pewnie będzie okazja nasłuchać się o rewelacyjnych funduszach itp. Ja od razu uciąłem „niezdrowe” zapędy pani, która mnie obsługiwała i nie zgodziłem się na przedstawienie żadnych propozycji i dokonanie analizy moich finansów. Ostatecznie cała procedura w oddziale łącznie z jakąś aktualizacją danych trwała 20 minut.

Zakładam lokatę 3,3%

open finance lokata słoneczna

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
NEST BANK – BEZPŁATNE KONTO I BILETY DO KINA
KONTO Z ŁATWĄ PREMIĄ 100 ZŁ
KONTO IDEALNE – WSZYSTKO ZA DARMO BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW
DARMOWA KARTA KREDYTOWA T-MOBILE I TABLET W PREZENCIE

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA CITIBANK I TELEFON LG K8

Tym razem mamy promocję Citibanku z telefonem LG K8. W zasadzie wszystko zostaje po staremu z małymi wyjątkami. Przyznaję, że nie...

Zamknij