najlepsze lokaty nowe produkty PROMOCJE

LOKATA 2,4% + PREMIA 70 ZŁ W TOYOTA BANKU

Toyota przyzwyczaiła nas do zakręconych promocji. Tak samo jest i w tym przypadku. W zasadzie można zgarnąć 270 zł, ale realnie poprzestałbym na 50, może 70 zł, bo zgarnąć całość nie jest łatwo.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 15.10.2014 roku do 15.05.2016 nie miały Konta Jedynego w Toyota Banku.

Jak wziąć udział?

do 19 czerwca 2016 r. należy wykonać wszystkie poniższe czynności:

a) poprzez stronę Serwisu www.moneymania.pl zarejestrować się i założyć swój profil w Aplikacji, podając adres email oraz imię i nazwisko Uczestnika. Jeśli rejestrowałeś się już kiedyś w poprzedniej edycji MoneyMania, to wystarczy, że się zalogujesz i wyślesz wniosek z tego linku.

b) w celu potwierdzenia rejestracji, kliknąć w link umieszczony w wiadomości email, przesłanej przez Organizatora na adres email, podany przez Uczestnika, zgodnie z pkt. i. – nie dotyczy Użytkowników, którzy mają konta w Aplikacji założone w poprzednich edycjach akcji Money Mania

c) kliknąć na aktywny link udostępniony w Aplikacji (wymagane jest zalogowanie się), który przekieruje Uczestnika na stronę serwisu Banku.

d) w serwisie Banku wypełnić wymagane dane w formularzu w celu złożenia wniosku o Konto Jedyne. Wymagane dane to m. in.: dane osobowe, numer dowodu osobistego, dane adresowe i kontaktowe. Prawidłowe wypełnienie formularza jest potwierdzane przez Bank poprzez wysłanie na wskazany adres e-mail Uczestnika potwierdzenia złożenia wniosku o Konto Jedyne wraz z numerem wniosku oraz datą złożenia;

e) Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej; vi. wyrazić zgodę we wniosku na przekazywanie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, w szczególności przyznawania oraz wydawania premii i nagród Klientom Banku, będącym Uczestnikami Promocji;

Jeśli rejestrowałeś się już kiedyś w poprzedniej edycji MoneyMania, to masz łatwiej – wystarczy, że się zalogujesz i wyślesz wniosek z tego linku.

50 zł

Pierwszą część premii otrzymamy, jeśli po przejściu wyżej pokazanej procedury, założymy do 19 lipca „Plan Depozytowy na 100 dni” na minimalną kwotę 10 000 zł, na 2,4%. 

W ciągu 3 dni roboczych zadzwonią do nas z banku i będzie można potwierdzić złożenie wniosku. Potem w ciągu 3 dni przyjeżdża kurier z umową Konta Jedynego. No właśnie, lokata jest tylko przynętą, żeby założyć konto. Ale do tego jesteśmy już przyzwyczajeni. Chodzi o to, żeby uzyskać premię i wtedy nic nas już w banku nie trzyma.

Lokatę trzeba utrzymać co najmniej przez 70 dni, ale oczywiście warto już poczekać do końca, żeby nie tracić odsetek. Natomiast 70 dni jest niezbędne, żeby dostać premię 50 zł.

Zakładam lokatę 2,4% i zgarniam 70 zł premii

20 zł

Kolejne 20 zł dostaniemy, jeśli:

a) spełnimy warunki do uzyskania premii 50 zł

b) zarejestrujemy się w dodatkowej promocji „Tankuj korzyści do pełna„.

Co dalej?

I na tym zakończyłbym nasze zdobycze od Toyoty. Czyli mamy 70 zł. Uważam, że o więcej starać się nie warto. Jeśli nie wierzysz i chcesz się rzucić na 270 zł, to przeczytaj regulamin. Ja dziękuję.

O zakwalifikowaniu się do uzyskania 70 zł (50 zł + 20 zł) dowiemy się z maila do 10 października. 

Potem do 20 października mamy czas na zalogowanie się do aplikacji i podanie danych: imię, nazwisko, numer swojego aktywnego Konta Jedynego (na który zostaną przekazane premie) oraz adres zamieszkania.

Nasze 70 zł otrzymamy do końca października. Oczywiście do tego czasu nie możemy zlikwidować naszego konta. Potem już można i wręcz warto, bo nic więcej to konto nam nie da, a niestety nie da się uniknąć opłaty miesięcznej za kartę 2,49 zł.3

Zakładam lokatę 2,4% i zgarniam 70 zł premii

Poniżej mamy tabelkę z pełnym przebiegiem promocji, jeśli chcemy sięgnąć po 270 zł, ale oczywiście odradzam.

2

 

*****

Zapraszam na:

2,4 70

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII
pozyczki
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
INTELIGO – 100 ZŁ DLA POLECANEGO I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO

To już druga notka w cyklu "DLACZEGO TYLKO JA MAM ZARABIAĆ? TY TEŻ ZARABIAJ!". W tym cyklu pokazuję banki, które mają...

Zamknij