najlepsze lokaty Nowe nowe produkty PROMOCJE wizyta w oddziale

LION`S BANK, GETIN ONLINE – WIZYTA W ODDZIALE

0

Jakoś się dziś rozdzwoniły telefony od instytucji finansowych. Jedną panią kulturalnie…powstrzymałem w jej monologu. To w zasadzie nie był monolog, tylko ankieta. Fajny pomysł na zakręcenie klientem, ale na końcu chciała mnie umówić na spotkanie. Nic z tego. Nawet nie pamiętam, jaka firma.

Następne dwa telefony były już bardziej godne uwagi.

Najpierw zadzwonił pan z Getin Online, że jestem ich klientem od dawna i takie tam, i że mają dla mnie specjalną ofertę. Żadne struktury, wysokie oprocentowanie. Muszę tylko pofatygować się osobiście…No własnie gdzie? Bo przecież Getin Online nie ma własnych oddziałów. Może po prostu do Getin Banku? Nie. No to do Open Finance? Nie. Do Home Broker. Sprawdziłem i rzeczywiście firma ma lokaty, ale na stronie nie pokazują szczegółów. No zobaczymy. Mam jutro urlop, więc się przejdę.

Następna sprawa to Lion`s Bank. Skorzystałem, że mam jutro wolny dzień i zgodziłem się umówić. Wcześniej zainteresowała mnie ich Lokata Bonjour, ale nie mogłem skorzystać, bo musiałem czekać na koniec lokaty w innym banku. Teraz chętnie sprawdzę, co u nich słychać.

Wybieram się na 10.00 do Lion`s Banku a potem od razu do Home Brokera

Macie jakieś pytania do tych firm?. Mogę przy okazji zapytać. Piszcie w komentarzach.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o pralce wirnikowej.

Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BON NA 400 ZŁ ZA SKORZYSTANIE Z TEJ BEZPŁATNEJ KARTY
300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)
100 ZŁ PREMII ZA KONTO W ING (KOŃCÓWKA PROMOCJI)
50 ZŁ Z TOYOTA BANKU DLA…DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW
 • Janek

  Hej
  Ja mam pytanie o getin online. Nie do nich tylko do Ciebie. Nie dawno założyłem tam konto ilość ciekawych lokat 10 % za zakupy mnie skusiły. Jednak przy okazji czytałem opinie ludzi na temat tego banku i były bardzo nie pochlebne. Jakie Ty masz odczucia jako osoba, która jest już tam dość długo i pewnie ma wiele ciekawych doświadczeń z tym bankiem.
  Pozdrawiam

 • Arek

  Witam, kiedyś poszedłem na spotkanie z HB i przez telefon też się wyraźnie zapytałem czy chodzi i struktury itd. odpowiedź brzmiała: NIE. Na spotkaniu, po 10-15 minutowej rozmowie, dowiedziałem się, że chodzi o struktury. Spojrzałem na zegarek, powiedziałem grzecznie, że się spieszę i wyszedłem. NIGDY WIĘCEJ DO NICH NIE PÓJDE. Pani z Call Center po prostu mnie okłamała aby nabić sobie „staty”.

  Pozdrawiam 😉

 • Piotr Górnicki

  -> Janek
  Mam konto w Getin Online i tylko na początku miałem jakieś problemy z aktywacją karty. Potem już ok. Teraz aktywnie korzystam z karty paliwowej w Getin Banku. Dostałem już zwroty za 2 miesiące. Z getinowcami są głównie problemy przy okazji różnych dziwnych struktur, które wciskają przy każdej okazji. Natomiast z kont jestem generalnie zadowolony.

 • Piotr Górnicki

  -> Arek
  Jutro opiszę spotkania w Lion`s Banku i Home Brokerze. Niestety nie poprawili swojego wizerunku w moich oczach. Szczególnie w przypadku HB czuję się wprowadzony w błąd.

Zapisz się do newslettera

ZAPISZ SIĘ

Bądź na bieżąco!

Nowe oferty i promocje na Twoją skrzynkę mailową oraz na Facebooku.
X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA NR 1 – IDEA BANK – 3,85% NA 4 MIESIĄCE

Zawsze lubiłem Lokatę NR 1 w Idea Banku. Oferta ważna jest tylko dziś (19.8). Na szczęście na wpłatę mamy 14...

Zamknij