najlepsze lokaty Nowe nowe produkty PROMOCJE wizyta w oddziale

LION`S BANK, GETIN ONLINE – WIZYTA W ODDZIALE

Jakoś się dziś rozdzwoniły telefony od instytucji finansowych. Jedną panią kulturalnie…powstrzymałem w jej monologu. To w zasadzie nie był monolog, tylko ankieta. Fajny pomysł na zakręcenie klientem, ale na końcu chciała mnie umówić na spotkanie. Nic z tego. Nawet nie pamiętam, jaka firma.

Następne dwa telefony były już bardziej godne uwagi.

Najpierw zadzwonił pan z Getin Online, że jestem ich klientem od dawna i takie tam, i że mają dla mnie specjalną ofertę. Żadne struktury, wysokie oprocentowanie. Muszę tylko pofatygować się osobiście…No własnie gdzie? Bo przecież Getin Online nie ma własnych oddziałów. Może po prostu do Getin Banku? Nie. No to do Open Finance? Nie. Do Home Broker. Sprawdziłem i rzeczywiście firma ma lokaty, ale na stronie nie pokazują szczegółów. No zobaczymy. Mam jutro urlop, więc się przejdę.

Następna sprawa to Lion`s Bank. Skorzystałem, że mam jutro wolny dzień i zgodziłem się umówić. Wcześniej zainteresowała mnie ich Lokata Bonjour, ale nie mogłem skorzystać, bo musiałem czekać na koniec lokaty w innym banku. Teraz chętnie sprawdzę, co u nich słychać.

Wybieram się na 10.00 do Lion`s Banku a potem od razu do Home Brokera

Macie jakieś pytania do tych firm?. Mogę przy okazji zapytać. Piszcie w komentarzach.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o pralce wirnikowej.

Zapisz się też na listę mailingową, żeby otrzymywać info o nowych notkach.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
ZGARNIJ 200 ZŁ ZA PRZENIESIENIE KONTA DO CREDIT AGRICOLE
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO + SYSTEM POLECEŃ
BON NA 400 ZŁ ZA SKORZYSTANIE Z TEJ BEZPŁATNEJ KARTY
KONTO IDEALNE – WSZYSTKO ZA DARMO BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW
4 komentarze
 • Piotr Górnicki sie 28,2013 at 11:54

  -> Arek
  Jutro opiszę spotkania w Lion`s Banku i Home Brokerze. Niestety nie poprawili swojego wizerunku w moich oczach. Szczególnie w przypadku HB czuję się wprowadzony w błąd.

 • Piotr Górnicki sie 28,2013 at 11:53

  -> Janek
  Mam konto w Getin Online i tylko na początku miałem jakieś problemy z aktywacją karty. Potem już ok. Teraz aktywnie korzystam z karty paliwowej w Getin Banku. Dostałem już zwroty za 2 miesiące. Z getinowcami są głównie problemy przy okazji różnych dziwnych struktur, które wciskają przy każdej okazji. Natomiast z kont jestem generalnie zadowolony.

 • Arek sie 27,2013 at 12:12

  Witam, kiedyś poszedłem na spotkanie z HB i przez telefon też się wyraźnie zapytałem czy chodzi i struktury itd. odpowiedź brzmiała: NIE. Na spotkaniu, po 10-15 minutowej rozmowie, dowiedziałem się, że chodzi o struktury. Spojrzałem na zegarek, powiedziałem grzecznie, że się spieszę i wyszedłem. NIGDY WIĘCEJ DO NICH NIE PÓJDE. Pani z Call Center po prostu mnie okłamała aby nabić sobie „staty”.

  Pozdrawiam 😉

 • Janek sie 27,2013 at 10:07

  Hej
  Ja mam pytanie o getin online. Nie do nich tylko do Ciebie. Nie dawno założyłem tam konto ilość ciekawych lokat 10 % za zakupy mnie skusiły. Jednak przy okazji czytałem opinie ludzi na temat tego banku i były bardzo nie pochlebne. Jakie Ty masz odczucia jako osoba, która jest już tam dość długo i pewnie ma wiele ciekawych doświadczeń z tym bankiem.
  Pozdrawiam

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA NR 1 – IDEA BANK – 3,85% NA 4 MIESIĄCE

Zawsze lubiłem Lokatę NR 1 w Idea Banku. Oferta ważna jest tylko dziś (19.8). Na szczęście na wpłatę mamy 14...

Zamknij