najlepsze lokaty Nowe PROMOCJE

FM LOKATA SPINAJĄCA – FM BANK – 4,55% NA 3 MIESIĄCE

My tu sobie piszemy o lokatach 3,5% na 3 miesiące albo 3,7% na 3 miesiące, a tymczasem wczoraj FM Bank postanowił wyciąć konkurencję jednym ruchem. FM Lokata Spinająca w FM Banku daje aż 4,55% na 3 miesiące.

To jest absolutny rekord rynku. Lepiej nawet od wabików dla nowych klientów typu Lokata HAPPY w Idea Banku, która daje co prawda 4,5%, ale  tylko nowym klientom i tylko do 10 000 zł.

Kolejne dobre wiadomości: nie trzeba mieć konta, wszystko można załatwić przez Internet. Można mieć co prawda tylko jedną taką lokatę, ale bank pozwala na zdeponowanie 30 000 zł.

Haczyki? Nie ma haczyków:)

FM Bank
FM Lokata Spinająca
4,55% na 3 miesiące
oprocentowanie stałe / od 1000 do 30 000 zł / nie trzeba mieć konta / kapitalizacja odsetek na koniec okresu /

szefBardzo wysokie oprocentowanie lokaty cieszy, ale jednocześnie warto się zastanowić, co się dzieje w FM Banku. Otóż Komisja Nadzoru Finansowego coś nie może się dogadać z głównym udziałowcem (lub udziałowcami) banku i nakazała PL Holdings S.a.r.l. zbycie swoich akcji FM Banku do końca roku. Dokładnie nie wiadomo, o co chodzi, ale jednocześnie też KNF twierdzi, że nie bank jest w dobrej kondycji finansowej.

Może nie jest o tym zbyt głośno, ale niestety jakiekolwiek przepychanki z KNFem nie wyjdą bankowi na dobre. Stąd może chęć zatrzymania ewentualnego odpływu kapitału. Fundusz zarządzający bankiem może będzie też chciał trochę poprawić wskaźniki banku, żeby móc pozbyć się udziałów po lepszej cenie.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o decydującej rozgrywce z PITami.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
DARMOWA KARTA KREDYTOWA T-MOBILE I TABLET W PREZENCIE
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI
300 ZŁ ZA KONTO W BGŻ BNP PARIBAS
ZGARNIJ 200 ZŁ ZA PRZENIESIENIE KONTA DO CREDIT AGRICOLE

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA EXTRA – MERITUM BANK – 3,7% NA 3 MIESIĄCE

Meritum Bank ma bardzo fajną ofertę lokaty na 3 miesiące. Dostajemy oprocentowanie 3,7%. Nie jest to oferta wyłącznie dla nowych...

Zamknij