najlepsze lokaty Nowe nowe produkty PROMOCJE

EXPANDER – LOKATA JESIENNA 5,5% NA MIESIĄC

Co jakiś czas Expander we współpracy z Meritum Bankiem daje nam możliwość zdeponowania pieniędzy na bardzo atrakcyjnej lokacie.

O co chodzi?

Lokata jest co prawda tylko na miesiąc, ale za to jest oprocentowana najwyżej na rynku – 5,5%. Jest to typowa lokata haczyk, żeby przyciągnąć nowych klientów. No ale przy takich warunkach to ja zawsze dam się przyciągnąć. Niestety skorzystałem już kiedyś, a można tylko raz.

Co jest jeszcze fajnego w tej lokacie? 

1bhwBardzo ważne jest to, że nie wikłamy się w żadne dodatkowe produkty bankowe. Nie trzeba zakładać konta, nie trzeba kupować żadnych jednostek w funduszach inwestycyjnych. Sama czyściutka lokata bankowa, czyli tak, jak lubimy:)

Jeszcze jedna fajna rzecz – nie ma wszędobylskiego ograniczenia kwoty do 10 000 zł. Co prawda tutaj warunki mogą się nie wszystkim spodobać, bo trzeba zdeponować od 20 do 60 tysięcy zł, ale na pewno jest to miła odmiana dla osób, które mają więcej pieniędzy i chcą je korzystnie ulokować.

Postanowiłem dopytać na infolinii – jeśli nie byłeś nigdy klientem Expandera a jesteś klientem Meritum, to nie szkodzi. Możesz skorzystać z tej oferty.

Lokata jest nieodnawialna. To dobrze świadczy o Expanderze. Nie będą Cię chcieli zatrzymać przez Twoją nieuwagę. Nie musisz pamiętać, kiedy lokata się kończy. Po prostu pieniądze wrócą na konto, z którego przyszły.

Minusy

6fh92Minusem może być to, co dla innych jest plusem, czyli kwota lokaty od 20 do 60 tysięcy zł. Kolejny minus, dla niektórych może nie do przeskoczenia to warunek, że trzeba pójść do oddziału Expandera. Oczywiście wiadomo, o co chodzi. Ściągają ludzi do oddziału, żeby ich namówić na jakiś cudowny fundusz, polisolokatę czy inne świecidełko, po zakupie którego będziemy długo dziwić się naszej głupocie. Ja byłem u nich w styczniu. Od razu powiedziałem, że interesuje mnie tylko konkretna lokata i był spokój. Przeczytaj notkę opisującą moją wizytę w Expanderze.

Co ciekawe teraz Expander wcale mnie nie ściga z różnymi ofertami. Naprawdę jest kultura w odróżnieniu od buraków z Home Broker. Normalnie tragedia. Przeczytaj notkę o wizycie w Home Broker.

Kiedy można skorzystać?

Lokata dostępna jest od 15 października do 12 listopada lub do odwołania. Myślę, że raczej do odwołania, bo jak się rzucimy, to Expander szybko zobaczy, że już mu wystarczy:)

czytanieLokata Jesienna – jak założyć?

1. Kliknij w mój link polecający.

2. Wpisz w formularzu swoje, imię, nazwisko oraz telefon.

3. Czekaj aż zadzwonią. Dzwonią bardzo szybko. W moim przypadku to była niecała minuta:)

4. Powiedz, że jesteś zainteresowany Lokatą Jesienną 5,5% na 1 miesiąc i umów się na spotkanie w oddziale Expandera.

Uwaga!!! Pamiętaj, żeby na wizytę w Expanderze wziąć ze sobą nr konta, z którego wpłyną pieniadze na lokatę. Chodzi o to, że oni od razu wpisują ten numer do umowy, żeby wiedzieć, gdzie pieniądze mają potem wrócić. Wpłat gotówkowych nie przyjmują.

 

Przy okazji przypominam, że trwa nadal promocja w Meritum Banku. Zakładasz bezpłatne konto i lokatę na 5% i zgarniasz 60 zł premii, a potem masz szansę na wygranie iPhona 6.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak oszczędziłem 11 680 litrów wody i dlaczego to nie miało sensu.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)
Konto Inteligo i bon 150 zł do Intersport
INTELIGO – 100 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA
4 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
DZIŚ TAK ZUPEŁNIE NA LUZIE …

W oczekiwaniu na tablety z BNP Paribas możemy odpocząć od problemów rynku bankowego. Niech się banki żrą nawzajem, a my...

Zamknij