najlepsze lokaty nowe produkty PROMOCJE

50 ZŁ PREMII W PROMOCJI COMPERII A DO TEGO LOKATA 4%

Co dostajemy?

Comperia jak zawsze postarała się o warunki korzystne dla klientów. Zakładamy w Eurobanku konto (na szczęście zupełnie bezpłatne po spełnieniu prostych warunków). Do tego mamy lokatę z korzystnym oprocentowaniem i możliwość przedłużenia na jeszcze lepszych warunkach. Comperia od siebie daje 50 zł. To tak w skrócie. Teraz przechodzimy do szczegółów.

euro 1

 

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja trwa do końca października. Mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były klientami Eurobanku. W życiu nie polecałem nikomu nic w Eurobanku, więc mam nadzieję, że nic tam nie mieliście. Prawda?

Załóż konto, lokatę i zgarnij gwarantowaną nagrodę 50 zł

gorilla pensandoCo trzeba zrobić?

1. Trzeba się zarejestrować na stronie Comperia Bonus i wypełnić formularz. Podajemy w nim podstawowe dane – imię, nazwisko, mail i numer telefonu. Na mail przychodzi link weryfikacyjny. Oczywiście warto sprawdziś spam. W mojej skrzynce tak właśnie się stało.

2. Następnie wypełniamy wniosek o konto. Do wyboru mamy konto Active i Prestige. W pierwszym momencie pomyślałem sobie, że na tym zakończę wypełnianie formularza – konto Active kosztuje 9 zł / m-c a Prestige 21 zł / m-c. Na szczęście wystarczy na konto Active wpłacić miesięcznie 1500 zł i już nie ma opłaty za użytkowanie. Nie trzeba tych pieniędzy tam trzymać przez cały miesiąc. Zaraz można je wypłacić. Są też inne możliwości uniknięcia opłaty za konto Active, ale trochę mniej wygodne. Konta Prestige nie warto brać pod uwagę. Tak samo jest z kartą do konta Active. Standardowo kosztuje 4,9 zł / m-c, ale nie zapłacimy nic, jeśli w danym miesiącu zrobimy transakcje kartą na 400 zł. Oczywiście transakcje mają być rozliczone w danym miesiącu. Nie warto więc zwlekać do końca miesiąca ze spełnieniem tego warunku.

edit. 23.10. Teraz do uzyskania premii 50 zł wystarczy założenie konta i lokaty. I żeby nie czuły się poszkodowane osoby, które już skorzystały (np. ja), to lepsze warunki dotyczą wszystkich. Z wprowadzonych zmian płynie wniosek, że nie trzeba w ogóle brać karty płatniczej. To już spore ułatwienie.

3. W ciągu 30 dni od założenia konta trzeba założyć lokatę od 200 do 10000 zł. Lokata jest na 3 miesiące i na 4%. Zysk z tego będzie symboliczny, ale jeśli byłoby to 200 zł i dodamy premię 50 zł (o tym za chwilę), to wyjdzie nam zysk 26% w skali roku. To takie teoretyczne rozważania, ale warto pamiętać, bo wynik robi wrażenie. Tak czy inaczej lokatę trzeba założyć, żeby dostać premię.

Lokata może być na kwotę powyżej 10 000 zł (do 50 000 zł), ale wtedy oprocentowanie wynosi 3%. Też nie jest źle.

4. Do 30 listopada trzeba zrobić kartą transakcje na 400 zł. edit. 23.10 ten warunek został już zniesiony. W ogóle nie trzeba brać karty.

euro

Premia

Bonus 50 zł od Comperii zostanie wypłacony do 31 grudnia na konto w Eurobanku. Do tego czasu konto musi być utrzymywane. 

Załóż konto, lokatę i zgarnij gwarantowaną nagrodę 50 zł

Co dalej?

W zasadzie po odebraniu premii i zakończeniu 3-miesięcznej lokaty można by już pożegnać się z kontem, ale niekoniecznie. Bank kusi nas odnowieniem lokaty na jeszcze lepszych warunkach. Można na kolejne 3 miesiące dostać aż 5% w skali roku, ale pod warunkiem, że w ciągu pierwszych 3 miesięcy na konto wpłynęła co najmniej jedna pensja, renta, emerytura lub wynagrodzenie z tytułu umowy cywilno-prawnej. Weryfikacja odbywa się na 5 dni przed zakończeniem pierwszej lokaty.

Pamiętajmy, że 5% jest na lokacie do 10 000 zł. Jeśli kwota jest wyższa, to na kolejne 3 miesiące będzie 4%. Jeśli nie został spełniony warunek wpływu wynagrodzenia, to oprcentowanie zależnie od kwoty będzie odpowiednio 4%i 3%.

Załóż konto, lokatę i zgarnij gwarantowaną nagrodę 50 zł

*****

Zajrzyj też na mój drugi blog, gdzie właśnie piszę o Traffic Monsoon. Cały internet się tym jara, ale niestety różowo nie jest.

eurobank

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA – STYCZEŃ
BEZPŁATNE KONTO + BON 80 ZŁ DO DECATHLONU
KONTO Z ŁATWĄ PREMIĄ 100 ZŁ
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
3 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
NOWA PROMOCJA COMPERIA BONUS – LOKATA 4% I GWARANTOWANY PREZENT 50 ZŁ

Późnym wieczorem wszystko dokładnie opiszę. Póki co ogłaszam to, o czym już dziś wspominałem na FB - nową promocję Comperia...

Zamknij