najlepsze konta oszczędnościowe PROMOCJE

TO KONTO DA CI DWA RAZY WIĘCEJ

Od dawna możemy korzystać z rewelacyjnej promocji w T-mobile usługi bankowe, ale jest coś więcej. To naprawdę ciekawy szczegół, który podsunął mi Czytelnik. Przeczytasz o tym pod koniec notki. Na razie zobacz generalnie, o co chodzi.

Co jest takiego szczególnego w tym koncie?

Mamy zwrot 5% za zakupy. Miesięcznie możemy dostać 25 zł zwrotu, więc wystarczy wydać kartą 500 zł i już mamy pozamiatane. Zwrot należy nam się, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynęła nasza pensja, stypendium, emerytura, renta lub po prostu wpłaciliśmy na konto 2000 zł. Oczywiście te pieniądze nie muszą leżeć na koncie przez cały miesiąc. Można je wpłacić, żeby spełnić warunek i zaraz wypłacić.

Dodatkowo konto jest zawsze bezpłatne. Darmowe są także bankomaty na całym świecie. Za kartę nie zapłacimy, jeśli w ciągu miesiąca zostaną na niej rozliczone transakcje na 200 zł. Jeśli zamierzamy wydawać kartą 500 zł, to nie jest to dla nas żadna uciążliwość.

Zakładam konto ze zwrotem 5% za zakupy

Premia za Transakcje Kartą nie jest naliczana w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy:
a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,
d. 6012, określający instytucje finansowe;
e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach

Zwrot 5% za zakupy należy nam się przez rok. Zgarniamy więc łącznie 300 zł. T-mobile bredzi coś o 600 zł, ale nie patrzmy na to. Uważam, że to spore nadużycie i nie będę się zagłębiał w temat. 300 zł to też nieźle, tym bardziej, że przy spełnieniu warunków nie płacimy za nic ani złotówki.

tmobile

Konto zakładamy wygodnie przez internet przez przelew weryfikacyjny lub przez kuriera. Korzystam z niego od kilku miesięcy i jestem zadowolony. Trzeba oczywiście pamiętać o spełnianiu warunków, ale można się przyzwyczaić.

Swoją drogą to ciekawe, że T-mobile usługi bankowe świadczone przez Alior Bank mają lepszą ofertę niż sam Alior Bank. No, ale to już nie nasz problem:)

A teraz czas na podwojenie

Jak to mówi Ferdek Kiepski: są na świecie rzeczy, o których się fizjologom nie śniło. I tak właśnie jest z kontem w T-mobile usługi bankowe. Wydaje Ci się, że wiesz o nim wszystko, a tu takie zaskoczenie. Patent podsunął jeden z moich czytelników. Okazuje się, że możesz mieć dwa konta ze zwrotem 5% za zakupy. Masz więc możliwość uzyskać w danym miesiącu łącznie zwrot 50 zł. Oczywiście trzeba przy obu kontach spełnić warunki, o których pisałem wyżej. 

Drugie konto zakładamy już bez zbędnych formalności. Po prostu logujesz się na swoje pierwsze konto i z poziomu bankowości elektronicznej zakładasz kolejne. Drugie konto jest aktywne od zaraz. Trzeba tylko poczekać, aż karta przyjdzie pocztą i można zgarniać podwójny zwrot.

Zakładam konto ze zwrotem 5% za zakupy

 

*****

Zapraszam na:

2

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
ZGARNIJ 200 ZŁ ZA PRZENIESIENIE KONTA DO CREDIT AGRICOLE
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO + SYSTEM POLECEŃ
DLACZEGO O TYM NIE PISZĘ?
5 komentarzy
 • […] które nic nas nie kosztuje, a daje nam 5% zwrotu za zakupy (można mieć 2 takie konta – zobacz, jak to zrobić). Koniecznie przeczytaj też o zmianach w […]

 • […] Oferta T-mobile to naprawdę świeży powiew na rynku bankowym. Po pierwsze mamy bardzo dobre konto, które nic nas nie kosztuje, a daje nam 5% zwrotu za zakupy (można mieć 2 takie konta – zobacz, jak to zrobić). […]

 • Piotr Kierus maj 23,2016 at 13:34

  Tylko jak założę te drugie konto w T-mobile. To już nie dostane tej premi 100 zł za polecenie?
  Jedno już konto tam mam.

  • Piotr Górnicki maj 23,2016 at 13:38

   Premię za polecenie można dostać tylko wtedy, gdy nie mamy jeszcze takiego produktu. Czyli można mieć konto i ktoś nam może polecić kartę. Tak czy inaczej drugie konto można założyć tylko po zalogowaniu na pierwsze konto. Warto chociażby ze względu na zwrot 5%

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
TEN JEDEN PRODUKT BANKOWY dał mi 1100 zł w 7 miesięcy bez żadnych inwestycji, opłat i prowizji

Wytrzymaj ten przydługi wstęp. Za chwilę, no może dwie, przejdę do tematu. Jeden produkt bankowy dał mi zarobić 1100 zł w...

Zamknij