najlepsze konta oszczędnościowe najlepsze lokaty nowe produkty

SUPER DUET W TOYOTA BANKU – 140 ZŁ PREMII

Na wstępie chciałbym coś wyjaśnić nowym czytelnikom a i starym przyda się przypomnienie. Nie opisuję wszystkich promocji bankowych. Staram się wybierać dla Was te najlepsze. Dlatego też nie zobaczycie na blogu opisu promocji:

BZWBK, gdzie dostajemy 80 zł

Getin Banku, gdzie dostajemy 700 zł

i jeszcze paru innych, bo mam szacunek dla czytelników i nie będę Wam wciskał tego, z czego sam bym nie skorzystał. Chcecie korzystać? Proszę bardzo. Linki są powyżej. Jeśli macie jakieś inne propozycje, to też zawsze możecie zasugerować mailem lub komentarzu. Najpewniej będę mógł pośredniczyć w wyborze takiej oferty i jeszcze będzie książka lub multinarzędzie. 

Wraca promocja Toyota Banku „Super Duet”

W przypadku tej akcji od razu informuję – to jest bardzo dobra oferta. Przeczytałem warunki i od razu sam skorzystałem. Brać, póki jest.

Toyota Bank postarał się, trzeba przyznać. Trochę zamotał, jak zwykle, ale oferta naprawdę dobra.

pieniądzeŻeby zgarnąć premię 140 zł, musimy:

Zarejestrować się na stronie promocji.

Założyć Konto Jedyne.

Założyć Plan Depozytowy – 2,75% na 80 dni (minimalnie 3000 zł, maksymalnie 7000 zł, można mieć 7 takich lokat)

Założyć Depozyt Plus – 2,35% na 6 miesięcy (minimalnie 5000 zł)

Procedurę zakładania konta można zacząć do 10 września. Promocja będzie trwała do 30 września.

Konto Jedyne to nie jest taki zły pomysł. Karta do konta jest bezpłatna a samo konto kosztuje 2,49 zł / m-c. Bank zwalnia nas z opłaty za konto, jeśli zrobimy miesięcznie zakupy kartą na co najmniej 400 zł. Dodatkowo przysługuje nam zwrot za paliwo. To od 2 do 10% zwrotu miesięcznie. Wysokość procentowa zwrotu zależy od tego, ile mamy środków zdeponowanych w Toyota Banku. Szczegóły tu.

Kto nie może skorzystać?

Nie mogą skorzystać osoby, które przed 10 września miały w Toyota Banku Konto Jedyne lub wspomniane lokaty. Mogą natomiast skorzystać osoby powracające. Dlatego załapałem się, chociaż konto w Toyota Banku zamykałem kilka miesięcy temu.

orange-453458_1280Co z premią 140 zł?

Zakładamy konto i utrzymujemy je do końca roku.

Zakładamy Plan Depozytowy w ciągu 14 dni od założenia konta. Tę lokatę z kwotą co najmniej 3000 zł musimy utrzymać przez 80 dni.

Zakładamy Depozyt Plus w ciągu 30 dni od założenia konta. Tę lokatę z kwotą co najmniej 5000 zł musimy utrzymać przez 3 miesiące (czyli nie trzeba do końca lokaty, ale warto, bo stracimy odsetki).

Do 8 marca 2016 dostaniemy mail z informacją o przyznaniu premii.

Do 18 marca 2016 trzeba zalogować się w na stronie promocji i uzupełnić następujące dane osobowe: imię, nazwisko, numer swojego aktywnego Konta Jedynego założonego podczas akcji promocyjnej, na który zostanie przekazana premia gwarantowana, oraz adres zamieszkania.

Premia zostanie wypłacona na konto do 31 marca 2016. Od premii nie płacimy podatku.

Potem już nic nas w Toyota Banku nie trzyma.

Przeczytaj pełny regulamin promocji.

Ile łącznie dostaniemy?

Przy minimalnym wkładzie na obie lokaty, po pół roku dostaniemy łącznie 202,83 zł po opodatkowaniu. Daje to oprocentowanie 2,53% na pół roku. Poszukaj lokaty na 5,06% rocznie i to jeszcze na czysto. Nie znajdziesz:)

3000 zł na 80 dni, 2,75% – dostajesz na czysto 15,08 zł
5000 zł na 6 miesięcy, 2,35% – dostajesz na czysto 47,75 zł.
Do tego premia 140 zł. Razem 202,83 zł

Załóż Super Duet, a dostaniesz premię 140 zł

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak oszczędziłem 11 680 litrów wody i dlaczego to nie miało sensu.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONTO 360° – 360 ZŁ PREMII

Konto z premią 360 zł można założyć, jeśli nie byliśmy klientami Millennium w dniu poprzedzającym rozpoczęcie promocji, czyli 21 sierpnia....

Zamknij