najlepsze konta oszczędnościowe nowe produkty

SPECJALNA OFERTA DLA MOICH CZYTELNIKÓW

Co jutro mamy? Halloween? To mnie nie interesuje. Święto Reformacji? To mnie interesuje, ale nie to mam na myśli. Chodzi o Światowy Dzień Oszczędzania.

I u mnie Światowy Dzień Oszczędzania jest już dziś!

Oszczędźmy sobie więc wstępy i przystąpmy do konkretów.

Pisałem już trochę o Banku SMART. To taka część FM Banku tylko mądrzejsza albo sprytniejsza, jak kto woli.

Mądre i sprytne jest to, że wszystko jest przejrzyste, w przeważającej mierze bezpłatne, mobilne i dające dobrze zarobić. 

No i jeszcze podoba mi się ich podejście do bankowości, które przedstawił Sławomir Lachowski, a ja opisałem tu.

Wystarczy wejść na stronę banku i zobaczysz, że nie ma tam drobnych druczków, gwiazdek czy innych haczyków wszechobecnych w innych bankach. 

108Chciałbym Ci dziś zaproponować założenie SMART Konta. Dlaczego? Bo naprawdę  wszystko mi się tam podoba i po prostu lubię ten bank. 

Załóż bezpłatne konto

Proces zakładania SMART Konta jest bardzo prosty. Mamy do czynienia z bankiem internetowym, więc wszystko dzieje się przez internet. Tak jak w wielu innych bankach po prostu klikasz odpowiedni link i rozpoczynasz procedurę. Umowa może być zawarta przez przelew weryfikacyjny z innego banku lub możesz ją podpisać przy wizycie kuriera.

Bezpłatnie

SMART Konto jest jednym z niewielu kont, które są zupełnie darmowe bez konieczności spełniania dodatkowych warunków np. przelewania pensji, dokonywania operacji kartą. Podobnie jest chyba tylko w Meritum Banku.

bank SMART
SMART Konto
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty
0 zł za przelewy krajowe
0 zł za 3 pierwsze wypłaty miesięcznie z bankomatów na całym świecie
5 zł za każdą kolejną wypłatę z bankomatu
Do końca 2014 r. wszystkie wypłaty z bankomatów są zwolnione z prowizji.

Fajnie, że konto jest darmowe, ale co się zyskuje?

gwiezdne wojnyDobre oprocentowanie. Jest o co zawalczyć.

Jeśli mamy już SMART Konto, to możemy sobie do niego założyć konto oszczędnościowe SMART Procent, które oferuje w tej chwili oprocentowanie 4%. Myślę, że trochę to oprocentowanie muszą utrzymać, bo bank wciąż jest mało rozpoznawalny i musi sobie jakoś zasłużyć na względy klientów. I jeszcze ważna uwaga – 4% na koncie oszczędnościowym mamy dla wkładów do 50 000 zł. To bardzo miłe, że nie stosują tu ograniczeń np. do 10 000 zł, jak niektóre banki.

bank SMART
SMART Procent
0 zł za prowadzenie
0 zł za pierwszy w miesiącu przelew na SMART Konto
5 zł za kolejne w miesiącu przelewy na SMART Konto

 

Załóż bezpłatne konto

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, że nigdy do końca nie wiesz…

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
IKONTO – BNP PARIBAS – 70 ZŁ PREMII, 3% ZWROTU ZA TRANSAKCJE INTERNETOWE

UWAGA! Procedurę zakładania konta można rozpocząć do 19 listopada. Potem możliwa jest już tylko kontynuacja procedury. Załóż iKonto w BNP Paribas,...

Zamknij