najlepsze konta oszczędnościowe Nowe nowe produkty PROMOCJE

PROSTE KONTO OSOBISTE – MERITUM BANK – SAME PLUSY

Proste Konto Osobiste w Meritum Banku z dodatkowymi korzyściami to naprawdę dobra, przemyślana oferta. Dostajesz konto za absolutne 0 zł. Do tego na początku możesz założyć lokatę 5% na 2 miesiące. 

Szybko się przekonasz, że konto jest bardzo wygodne i proste w obsłudze. Nie będziesz miał więc problemu, żeby je komuś polecić. Za każdą rekomendację dostajesz od banku 70 zł.

Tak to w skrócie wygląda i aż trudno uwierzyć, że to wszystko prawda.

Czy konto naprawdę jest bezpłatne?

Tak, konto jest zupełnie bezpłatne. Nie płacisz za prowadzenie, używanie karty, przelewy internetowe. Bezpłatne są też wszystkie bankomaty w Polsce?

Gdzie jest haczyk?

więc mówiszPrzeważnie, żeby mieć bezpłatne konto, trzeba spełnić różne warunki np. przelewać wynagrodzenie lub określoną sumie pieniędzy miesięcznie albo dokonać kartą transakcje na określoną kwotę. A co trzeba zrobić w Prostym Koncie Osobistym? Trzeba je założyć 🙂

Proste konto zakłada się prosto

A jak już jesteśmy przy zakładaniu konta, to procedura jest naprawdę prosta. Sam zakładałem i potwierdzam. Do szybkiego założenia konta przez internet służy popularny sposób weryfikacji danych za pomocą przelewu z innego banku. Żadnych wizyt w oddziale, kurierów. Co prawda, żeby się wyrobić w 15 minut (które reklamuje bank) trzeba by zrobić przelew natychmiastowy, ale generalnie to jest prawda – konto może być czynne w ciągu 15 minut. Potem tylko trzeba poczekać na PIN i kartę, które są wysyłane pocztą.

Polecanie konta

clint-eastwood-1Jeśli chciałbyś zgarnąć 70 zł za każde polecenie, to po założeniu konta przystępujesz do programu Przejdź do Meritum i dostajesz specjalny link, który możesz wysłać komuś mailem lub udostępnić na facebooku. Oprócz 70 zł za każde polecenie najlepsi mogą otrzymać też dodatkowe nagrody (Kindle lub iPad)

 

Oszczędzanie

2b5pPrzy okazji zakładania konta masz możliwość skorzystać z Lokaty Start z atrakcyjnym oprocentowaniem 5% w skali roku. Oczywiście lokata to typowy haczyk dla nowych klientów (kwota do 10 000 zł, okres 2 miesiące), ale ja z okazji skorzystałem. 

Masz też do dyspozycji konto oszczędnościowe (oprocentowanie 3%) i roczną lokatę na 3,6%. Miło.

Załóż Proste Konto Osobiste, a potem zgarniaj po 70 zł za polecenia

Meritum Bank
Proste Konto Osobiste
o zł za prowadzenie 
0 zł za wydanie i użytkowanie karty
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Załóż Proste Konto Osobiste, a potem zgarniaj po 70 zł za polecenia

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o sposobach oszczędzania w banku.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
Konto Inteligo i bon 150 zł do Intersport
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII
BEZPŁATNE KONTO + BON 80 ZŁ DO DECATHLONU
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA
3 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA 5% + KSIĄŻKI BIZNESOWE ODE MNIE

Idea Bank znów podwyższył oprocentowanie Lokaty Happy. Bank daje najlepsze na rynku oprocentowanie. Trzeba skorzystać! Oprocentowanie najlepszej Lokaty Happy to obecnie 5%.  Idea...

Zamknij