najlepsze konta oszczędnościowe nowe produkty PROMOCJE

LUBIĘ TO! KONTO – BPH – NAWET 600 ZŁ ZWROTU ZA ZAKUPY

Poniżej przypominam całą notkę.

No proszę, każdemu bankowi może się przytrafić dobry produkt. O BPH nie pisałem jeszcze nigdy, a o ofertach finansowych piszę już od 2009 r.

Ale i na ten bank przyszedł czas a to za sprawą produktu po fejsbukowemu nazwanemu Lubię to! Konto.

To konto rzeczywiście można polubić i to co najmniej z dwóch powodów:

entuzjazm– są fajne warunki (wszystko bezpłatne pod warunkiem 4 transakcji kartą miesięcznie, 3% zwrotu za wszystkie zakupy z limitem 50 zł miesięcznie)

– jako że BPH jeszcze nigdy nie był przeze mnie opisywany, to może być okazja dla moich czytelników do skorzystania z kolejnego produktu; może już jesteście znudzeni takimi bankami jak Idea Bank, Getin czy BNP Paribas, no to macie coś nowego.

Załóż Lubię to! Konto, a dostaniesz zwrot 3% za zakupy

Promocja jest dla osób, które nie były klientami BPH od 1 stycznia 2015. Ja tam w życiu nic nie miałem, więc skorzystam:) Baaaardzo mało jest takich banków, dla których jestem nowym klientem.

Co zrobić, żeby konto było bezpłatne?

Bardzo dużym plusem jest to, że bank nie oczekuje od nas żadnych regularnych wpływów. Widać, że nie mają doświadczenia w takich promocjach:) Konto jest bezpłatne bez żadnych warunków natomiast za kartę nie płacimy, jeśli zrobimy 4 transakcje miesięcznie na jakąkolwiek kwotę. Tu już zdecydowanie widać, że nie mają doświadczenia w takich promocjach:) Mogliby coś przy tej okazji od klientów wyszarpnąć, ale tego nie robią i to się chwali.

Załóż Lubię to! Konto, a dostaniesz zwrot 3% za zakupy

Zwrot za zakupy

Bank daje nam zwrot 3% za każde zakupy wykonane kartą (w sklepach stacjonarnych i przez internet). Limit zwrotu to 50 zł / m-c. Zwrot dostaniemy do końca następnego miesiąca. Zwrot przysługuje nam przez 12 miesięcy licząc od miesiąca następnego po założeniu konta. Mamy więc możliwość zgarnąć przez rok 600 zł. Regulamin promocji.

Bank jeszcze proponuje 50 zł za otwarcie limitu kredytowego, ale otwarcie kosztuje 2% limitu, minimum 75 zł, więc tego nie polecam. Jednak, gdy skorzystamy z podstawowego limitu do 500 zł, będzie on bezpłatny. Wtedy warto podpisać dodatkową umowę. Oczywiście nie zachęcam do przekraczania salda konta, ale limit warto posiadać ze względu na tę dodatkową premię 50 zł. Dostaniemy ją na konto po pół roku użytkowania konta. Wtedy warto z limitu zrezygnować.

girl-139353_1280Ważne plusy

To warto podkreślić, bo już dziś raczej się nie zdarza – bank bez opłat przesyła comiesięczny wyciąg papierowy. Ja tak lubię.

I druga rzecz, już bardziej powszechna – wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne.

I jeszcze powtórzę – nie ma żadnych (niestety powszechnych utrudnień) typu wymóg comiesięcznej wpłaty określonej kwoty, określonej kwoty transakcji kartą itp.

I jeszcze jedno. Nie ma żadnych dodatkowych warunków do osiągnięcia zwrotu. Wiele banków uzależnia comiesięczne zwroty od różnych rzeczy. Tu nic takiego nie ma. Zwrot dotyczy wszystkich kont, które zostały założone od 2 marca do 30 czerwca 2015. Żeby był zwrot, konto musi istnieć i nie być w okresie wypowiedzenia.
Uwaga

Wspominałem, że trzeba zrobić 4 transakcje / m-c, żeby karta była bezpłatna. Te transakcje muszą być zaksięgowane na koncie (rozliczone). Nie czekajmy więc z zakupami do końca miesiąca, żeby nie było problemu.

 

Załóż Lubię to! Konto, a dostaniesz zwrot 3% za zakupy

Bank BPH
Lubię to! Konto
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty jeśli zrobimy kartą 4 transakcje / m-c (jeśli nie, to opłata 6 zł)
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Załóż Lubię to! Konto, a dostaniesz zwrot 3% za zakupy

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak oszczędziłem 11 680 litrów wody i dlaczego to nie miało sensu.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA – STYCZEŃ
Bezpłatne konto, karta podarunkowa 100 zł do Rossmanna i 300 zł zwrotu za zakupy
AKTUALNE PROMOCJE
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII
15 komentarzy
 • […] Zostawmy już ten biedny Citinank, oddaję głos czytelnikowi, któremu wyjątkowo nie poszczęściło się w kontaktach z BPH przy okazji zakładania konta Lubię to! […]

 • […] jeszcze druga ważna informacja. Do końca miesiąca można składać wnioski o otwarcie Konta Lubię TO! w BPH. W ciągu roku jest do zgarnięcia 650 zł.  Sam korzystam i polecam. To wg mnie zdecydowanie […]

 • […] Konto Lubię To, BPH […]

 • […] jedną ofertę mają dosyć ciekawą. eKonto mobilne ze zwrotem 2% wydatków. Korzystam już z Konta Lubię To! w BPH (3% zwrotu za zakupy), iKonta w BNP Paribas (3% zwrotu za zakupy internetowe przez PayU), ale to […]

 • Harry Keogh kw. 29,2015 at 15:37

  Oczywiście.
  Nadmieniam tylko że kartę udało się aktywować ale wymaga to użycia bankomatu w oddziale banku.(po sugestii tej samej pracownicy która wcześniej załatwiła problemy z przelewem) Pomimo informacji dostarczanej wraz z kartą, że aktywacja może być przez internet, dowolny bankomat lub zwykłą transakcję z pinem trzeba pofatygować się do banku by aktywować kartę. Najlepsze jest to że bankomat w oddziale też jest z Euronetu i nie mam pojęcia czym się różni od innych – jednak zadziałało i nikt nie wie dlaczego:)

  • Piotr Górnicki kw. 29,2015 at 16:47

   Aktywacja w bankomacie w oddziale? To był chyba naprawdę wyjątkowy przypadek. Ja aktywowałem przy pierwszej transakcji w sklepie.

 • Harry Keogh kw. 29,2015 at 12:14

  Zachęcony artykułem założyłem konto… I muszę przyznać, że tak niekompetentnego banku jeszcze nie spotkałem ( a zwiedziłem ich wiele). Konto założone przez kuriera, wszystko cacy , czekam na kartę a tu zonk – karta nie działa nie można jej w żaden sposób aktywować. Raklamuję, bank ma dać znać. Po pięciu! dniach dzwonię SAM i miła pani nic nie wie ale wysyła 2 kartę za free. Czekam i próbuję zrobić przelew… a tu gleba – nie da się! Reklamuję i czekam – bank oczywiście nie odzwania… Maszeruję więc do oddziału, okazuje się że moje reklamacje są zamknięte!! a konto dalej nie działa. Dopiero miła Pani w oddziale obiecuje mi zająć się sprawą osobiście – po godzinie siedzenia obiecuje, że sprawę załatwi i da znać. I rzeczywiście przelewy można już wykonać – minęło 28 dni od podpisania umowy!!! A drugiej karty nadal nie mogę aktywować przez internet, spróbuję jeszcze w bankomacie a jak nie to kolejna reklamacja… Powiem tak – żenada, dno i metr mułu. Rozumiem problem techniczny ale żeby nie odzdwonić ani razu nawet po tym jak pracownica banku wyraznie zaznacza by to zrobić… Po prostu chamówa i totalna olewka.

  • Piotr Górnicki kw. 29,2015 at 13:38

   Niefajnie to wygląda. Czy mogę to zamieścić na facebooku? Zapytałbym przy okazji czy inni czytelnicy też mieli jakieś problemy? Akurat ja nie narzekam. Wszystko gra.

   • Harry Keogh kw. 29,2015 at 15:41

    Akurat po tym jak załatwiane są problemowe sytuacje można poznać wartość instytucji z którą ma się do czynienia. To tylko tak ku przestrodze… Póki wszystko gra nikt nie musi się niczym wykazać.

    Pozdrawiam

 • […] budynków Raiffeisen POLBANK (aktualizacja danych), parę bloków dalej BPH (aktualizacja danych, podpisanie umowy limitu w ramach konta, za co dostanę 50 zł), idę dalej – Millennium (aktualizacja danych, likwidacja […]

 • Dorabiaj Teraz kw. 2,2015 at 13:11

  Ten zwrot 3% co miesiąc trzeba jakoś rozliczyć z US czy to bank robi?

 • Maciej kw. 2,2015 at 11:39

  w zajawce są 3 ksiązki od Ciebie a w treście 1, to jak jest w końcu 😉

  • Piotr Górnicki kw. 2,2015 at 11:42

   Przepraszam, kopiowałem stary wpis, gdzie była tylko jedna książka. Teraz są 3. Już poprawione.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
CZAS PRZED ŚWIĘTAMI

Na Święta wielu blogerów składa życzenia swoim czytelnikom. Czasy teraz są takie, że trzeba wyprzedzać konkurencję. Dlatego też będę pierwszy:) ...

Zamknij