najlepsze konta oszczędnościowe Nowe testuję

KONTO Z LWEM – ING – 200 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE I SPEŁNIENIE WARUNKÓW NA GROUPONIE

Entuzjastą ING Banku Śląskiego nigdy nie byłem i nie przewiduję, żeby coś się w tej sprawie zmieniło. To zupełnie nie moja liga. Mam konkretne oczekiwania co do konta czy lokaty. Musi mi się to opłacać. Jeśli zgadzam się na jakieś opłaty…zaraz zaraz. Minęły czasy, kiedy to kolega płacił za konto i kartę kilkanaście złotych i wyrwałem go z pazurów lwa i wskazałem spokojny Meritum Bank.

Groupon kolejny raz oferuje 200 zł za założenie Konta z Lwem w ING. Jakiś czas temu nie załapałem się, ale teraz postanowiłem skorzytać.

Zasady są bardzo proste.

O ile oferta będzie jeszcze dostępna, to do 9 czerwca trzeba się zgłosić na Grouponie i wypełnić wniosek o otwarcie konta (do 16 czerwca).

Potem do 5 lipca trzeba podpisać umowę prowadzenia konta, umowę dostępu przez Internet i umowę o kartę. Do tego czasu trzeba też ostatecznie aktywować kartę i dostęp przez Internet.

Do 31 sierpnia trzeba kartą wykonać transakcje na co najmniej 1000 zł. Oczywiście nie wchodzą w grę wypłaty z bankomatów.

Jeśli w danym miesiącu nie wykonamy transakcji na 200 zł, to zapłacimy za użytkowanie konta 7 zł. Na szczęście użytkowanie karty, korzystanie ze wszystkich bankomatów i transakcje przez Internet są bezpłatne.

Promocja dotyczy tylko nowych klientów banku. Bank wypłaci nam 200 zł do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnimy warunki. 

Ja już rozpocząłem procedurę zakładania konta. Zapraszam. Link do założenia konta.

ps. Dziś zgłosiłem też chęć założenia konta GetinUP w Getin Banku. Dzięki kontu a w zasadzie karcie będę płacił za benzynę  3,95 zł. Jeszcze o tym napiszę, jak przejdę całą procedurę.

Zajrzyj na facebook – oszczędzanie w banku i dyskutujmy.

Zapraszam też na mój drugi blog – oszczędzanie pieniędzy. Dziś przedstawiam ciekawe (mam nadzieję) podejście do częstotliwości zakupów.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
4 komentarze
 • Krzysztof Cze 5,2013 at 00:15

  Kartę mają płatną chyba z 7 złotych to się w ogóle nie opłaca.

  • Piotr Górnicki Cze 5,2013 at 00:49

   Jeśli zrobimy miesięcznie operacje kartą na co najmniej 200 zł, to nie pobierają opłaty.

 • Brecht Cze 4,2013 at 19:33

  Też się zastanawiam nad tą promocją. Podobno dosyć ciężko zrezygnować z ich konta – tzn trzeba się fatygować do oddziału osobiście.

  • Piotr Górnicki Cze 5,2013 at 00:48

   Ja na szczęście mam blisko do oddziału. W końcu miałbym okazję go odwiedzić, bo oczywiście zamknę konto od razu po uzyskaniu 200 zł:)

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konkurs z nagrodą – „Budżet domowy pod ostrzałem” UWAGA!!! ZMIANA WARUNKÓW

UWAGA!!! ZMIANA WARUNKÓW KONKURSU Przepraszam, ale muszę jeszcze raz ogłosić warunki konkursu. Problem polega na tym, że nie widzę Waszych...

Zamknij