najlepsze konta oszczędnościowe nowe produkty

KONTO Z LWEM DIRECT – ING BANK ŚLĄSKI – 100 ZŁ PREMII

ING wraca ze swoim kontem jak bumerang. I fajnie – ja z takich ofert korzystałem już dwa razy. Teraz niestety nie mogę, bo zostały zaostrzone warunki (z promocji nie mogą skorzystać osoby, które miały konto w ING od 1.1.2014), ale na pewno wiele osób będzie zgarnie stówkę.

Załóż konto z premią 100 zł

Jakże piękne są te chwile
które dziś nam przyszło przeżyć
wniosą one szczęścia tyle,
że aż trudno w to uwierzyć

chciałoby się powiedzieć za nieznanym wieszczem. Dziś przedstawiam bardzo fajną okazję, którą przygotował nam ING Bank Śląski. Bank daje nam bezpłatne konto, do tego dodaje premię 100 zł, a ja jeszcze dorzucam książkę lub multinarzędzie.


piggy-bank-477979_1280Premia 100 zł

Bank daje premię 100 zł użytkownikom konta, którzy do 31 stycznia 2016 wyślą wniosek o konto, do 29 lutego 2016 założą konto i do końca czerwca 2016 na tym koncie zostaną rozliczone zakupy kartą lub BLIKiem na co najmniej 1000 zł. Także do 30 czerwca trzeba wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji.

Premia zostanie wypłacona 29 lipca 2016 i oczywiście do tego czasu trzeba być posiadaczem konta. Premia jest zwolniona z podatku.

Promocja dotyczy osób, które od 1.1.2014 nie miały w ING Banku Śląskim żadnego konta i przy zakładaniu konta wyrażą zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych. 

 

Załóż konto z premią 100 zł

ING Bank Śląski
Konto z Lwem Direct
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty (przy rozliczonych miesięcznych wydatkach kartą na co najmniej 300 zł)
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (do 29 stycznia 2016, potem bezpłatne wypłaty tylko z bankomatów ING i Planet Cash)

kujonekPamiętajmy, że w ING Banku Śląskim miesięczny okres rozliczeniowy nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi. Bank założył, że okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Ma to znaczenie dla ustalenia czy bank pobierze opłatę za kartę (7 zł) czy nie. Jeśli np. w dniach 29 marca – 28 kwietnia nie zrobimy zakupów kartą na 300 zł, to bank naliczy opłatę za kartę. Ważne jest też, że w danym okresie transakcje muszą już zostać rozliczone. Warto więc zrobić zakupy kilka dni przed 28 dniem miesiąca, żeby bank zdążył ściągnąć odpowiednią kwotę z karty. 

UWAGA!!! Przeczytaj więcej. Link do warunków promocji.

 

Załóż konto z premią 100 zł

*****

Zajrzyj też na mój drugi blog, gdzie właśnie piszę o Traffic Monsoon. Cały internet się tym jara, ale niestety różowo nie jest.

słuchaj andrzejek bez logo

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
548,21 ZŁ – ZOBACZ, SKĄD DOSTAŁEM

Rzadko podliczam swoje zyski z używania produktów bankowych. Tym razem postanowiłem Wam pokazać, jak było w listopadzie. To wszystko są...

Zamknij