cashback najlepsze konta oszczędnościowe Nowe nowe produkty

KONTO TANIE ZAKUPY – GETINONLINE / OPEN FINANCE – 10% ZWROTU

O Koncie Tanie Zakupy pisałem już w lipcu ubiegłego roku. To była całkiem ciekawa propozycja. Konto było dostępne w Getin Online. Można było zgarnąć 10% zwrotu za zakupy spożywcze (maksymalnie 50 zł / m-c i do 450 zł rocznie). Niestety konto było i jest dostępne tylko dla osób, które nie mają jeszcze konta w Getin Online. Ja mam (Skarbonkowe) i nawet jeśli bym je zamknął, to musiałbym odczekać rok, żeby skorzystać z nowej promocji.

kujonek

Na szczęście getinowe sito nie jest zbyt spójne. Od dziś Konto Tanie Zakupy jest też dostępne w Open Finance. Zadzwoniłem na infolinię, żeby dopytać i rzeczywiście mimo że mam jakieś konto w Getin Online, to mogę sobie założyć Konto Tanie Zakupy w Open Finance. Chyba się skuszę, bo nie ma teraz na rynku zbyt wielu propozycji kont ze zwrotem.

Co zyskujemy?

Przez 12 miesięcy mamy zagwarantowany zwrot 10% wydatków dokonanych kartą do konta w sklepach oznaczonych następującymi kodami MCC:

5411 – sklepy spożywcze, supermarkety spożywcze
5499 – sklepy spożywcze, sklepy z artykułami pierwszej potrzeby
5921 – sklepy z piwem, winem oraz innym alkoholem
5172 – ropa naftowa i produkty naftowe – paliwo
5541 – stacje serwisowe (z usługami dodatkowymi lub bez nich)
5542 – samoobsługowe stacje benzynowe
5983 – stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna

Limit zwrotu to 40 zł / miesiąc oraz 300 zł / rok. Zwrot jest wypłacany do 10 dnia następnego miesiąca.

Koszty

Karta do konta kosztuje miesięcznie 3,99 zł. Samo konto kosztuje 9,99 zł, ale opłata nie jest pobierana, jeśli na konto wpłynie miesięcznie 1000 zł i wykonamy operacje kartą na 400 zł.

Uwaga! Żeby nie płacić za konto, transakcje muszą być wykonane i rozliczone do końca danego miesiąca. Warto o tym pamiętać, planując wydatki.

Podsumowanie

W ciągu roku zapłacimy za kartę 40 zł. Jednocześnie bardzo prosto uzyskamy 300 zł zwrotu za zakupy. Zostaje nam więc 240 zł. Warto.

Załóż Konto Tanie Zakupy

Konto Tanie Zakupy
Getin Online / Open Finance
0 zł za otwarcie i prowadzenie (jeśli spełnimy warunki opisane powyżej)
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
3,99 zł za kartę debetową do konta
10% zwrotu za zakupy spożywcze, zakupy w Biedronce wykonane za pomocą aplikacji iKasa, na stacjach serwisowych i na stacjach benzynowych (limit 40 zł/m-c i 300 zł/rok)

Obie instytucje (Getin Online i Open Finance) przewidziały w promocji po 5000 kart, które można wyrobić od 1 kwietnia do 31 maja.

Załóż Konto Tanie Zakupy

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i poczytaj o firmach specjalnej troski.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
HISTORIA PEWNEJ REKLAMACJI, CZYLI TEGO BLOGERA NIE CZYTAJCIE

Miesiąc temu złożyłem do Raiffeisen Polbank reklamację. Mówiąc w skrócie, chciałem im delikatnie wytłumaczyć, że system Polbanku jest beznadziejny. Najpierw...

Zamknij