najlepsze konta oszczędnościowe Nowe nowe produkty

Konto oszczędnościowe – Alior Sync – 3,5%

0

Alior Sync musi walczyć. W czerwcu startuje mBank reinvented z mOKAZJAMI. Pomysł słaby i spóżniony, ale jednocześnie będzie to dla Synca zły czas, bo zmieniają się warunki cashbacku. W praktyce będzie to oznaczało dla wielu osób koniec cashbacku. Ja nie zdecyduję się przelewać do Synca wynagrodzenia, więc po wypłacie cashbacku za maj pożegnamy się.

Sync podjął mimo wszystko próbę walki, ale ruch jest tylko pozorowany, bo oferta konta oszczędnościowego nie rzuca na kolana. Co prawda 3,5% na koncie oszczędnościowym to teraz wcale nie jest mało, ale niestety dochodzą opłaty i sama konstrukcja konta.

Bank nie deklaruje żadnego okresu ochronnego dla oprocentowania 3,5%.

Do tej pory można było skorzystać z każdego produktu Alior Sync osobno. To się zmienia. Żeby założyć Konto Oszczędnościowe, trzeba mieć najpierw Konto Osobiste. Do konta można sobie wyrobić kartę. Na szczęście nie trzeba, bo użytkowanie karty kosztuje 3 zł / m-c.

Standardowo, podobnie jak w wielu bankach – pierwszy przelew zewnętrzny i wewnętrzny gratis. Następne przelewy: 2 zł (zewnętrzny i wewnętrzny na obce konto) , 1 zł wewnętrzny na własne konto

Alior Sync 
Konto Oszczędnościowe
3,5% bez limitu kwotowego
/ bezpłatne założenie i użytkowanie / trzeba mieć konto w Alior Sync / pierwszy przelew w miesiącu bezpłatnie / karta nie obowiązkowa (3 zł / m-c)

Zapraszam do polubienia profilu „Oszczędzanie w banku” na facebooku.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
2 komentarze
  • Alior Sync konto Maj 27,2013 at 23:11

    Również jestem ciekawy nowego mbanku i jego oferty. Szkoda, że Sync praktycznie skasował swoją usługę cashback. Wielu nagle zaczęło krzyczeć, że zamykają to konto z tego powodu.

    • Piotr Górnicki Maj 28,2013 at 10:27

      mBanku jeszcze nie testowałem, natomiast Synca zamykam, jak tylko wpłynie cashback za maj (ostatni na dobrych warunkach).

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowy mBank – mBank reinvented

Są banki/produkty, o których lepiej byłoby nie wspominać, ale czasem trzeba coś skrytykować, choćby dla przykładu. W czerwcu startuje nowa...

Zamknij