najlepsze konta oszczędnościowe Nowe nowe produkty PROMOCJE

KONTO JEDYNE – TOYOTA BANK – 8% ZWROTU ZA ZAKUP BENZYNY

Toyota Bank co jakiś czas zaskakuje nas jakąś fajną promocją. Już co najmniej 2x mieli akcję na Grouponie. Na jedną z nich się załapałem. Za 5 zł (opłata za Groupon) mam przez 6 miesięcy 10% zwrotu za zakupy kartą. Limit miesięczny zwrotu to 50 zł. Czyli łącznie przez pół roku zyskuję 295 zł. Żadnych dodatkowych warunków. Takie rzeczy to my lubimy:)

Teraz Toyota Bank ma nową ofertę – Konto Jedyne. Bank zwraca 8% wydatków na paliwo do końca 2014 r. Tradycyjnie limit miesięcznego zwrotu to 50 zł. Jak się uwiniemy, to załapiemy się jeszcze na 10 miesięcy zwrotu (luty już raczej odpada), czyli jest szansa na 500 zł. Ale to jeszcze nie wszystko. Bank dodaje nam dwa darmowe ubezpieczenia assistance – Moto i Travel (pomoc w razie wypadku i awarii). Tu nie ma co się zagłębiać w szczegóły. Cokolwiek by to nie było, to trzeba brać i cieszyć się, że za darmo – może kiedyś się przyda.

Widać, że po tym, jak Getin ze swoją kartą paliwową zmienił zasady, Toyota Bank eksterminuje konkurencję. 

No dobrze, jest zysk, ale gdzie haczyki, czyli „ile można stracić?” – jak się zastanawiał Kuba Goldberg (Wiesław Michnikowski) w znakomitym skeczu Kabaretu Dudek. Haczyki są, ale takie cieniutkie, jak kompot z desek.

Żeby wziąć udział w promocji trzeba spełnić wymogi formalne:
– zgodzić się na przesyłanie materiałów marketingowych,
– podać dane swojego samochodu (bardzo sprytnie ze strony Toyoty)
– nie skorzystać wcześniej z oferty na Grouponie (no i tu niestety odpadam)

No dobra, ale co z haczykami?

Prowadzenie konta kosztuje 2,49 zł miesięcznie, ale jeśli wykonami kartą transakcje na 400 zł, to będzie zwrócona. Nic szczególnego na tle innych banków

Wyciąg papierowy kosztuje 5 zł. Teraz wyciągi elektroniczne to już standard, więc nie ma co marudzić, tylko wybrać od razu odpowiednią opcję.

Pierwsze trzy wypłaty w miesiącu z dowolnego bankomatu są bezpłatne. Każda następna kosztuje 4,5 zł.

Teraz haczyk najbardziej kłopotliwy. Premia za konkretny zakup benzyny będzie naliczona tylko wtedy, gdy oprócz zakupu paliwa, skorzystamy z karty jeszcze 3x poza stacją benzynową na kwotę co najmniej 39 zł każdorazowo. Więc jeśli benzynę tankujemy np. 3x miesięcznie, to musimy zrobić inne zakupy co najmniej 9x, każdorazowo na co najmniej 39 zł  Trzeba się będzie przyzwyczaić i pamiętać.

Co jeszcze dobrego?

Zupełnie darmowa jest karta płatnicza, więc w najgorszym wypadku, jeśli w danym miesiącu nie spełnimy jakiegoś warunku, to zapłacimy 2,49 zł za konto

evil-toddler-meme-template-300x300

Toyota Bank
Konto Jedyne
o zł za prowadzenie (zwrot opłaty 2,49 zł za spełnienie warunków)
0 zł za wydanie i użytkowanie karty
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów (3x miesięcznie, potem 4,5 zł)
cashback 8% za zakupy paliwa (maksymalnie 50 zł, m-c do końca 2014 r., po spełnieniu warunków)

Gdybym nie skorzystał wcześniej z Groupona, to teraz na pewno założyłbym Konto Jedyne. W zasadzie są same plusy, haczyki niebolesne. Dla Ciebie to szansa na zdobycie w prosty sposób 500 zł, a ja trochę sobie zarobię na linkach z programu partnerskiego.

Pamiętaj, że nigdy nie polecam oferty, z której sam bym nie skorzystał. Konto Jedyne jest naprawdę w porządku i warto je mieć.

Na koniec prośba. Niezależnie czy skorzystasz lub nie skorzystasz z oferty Konta Jedynego, udostępnij tę informację swoim znajomym. Przecież każdemu przyda się dodatkowe 500 zł 🙂

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i poczytaj, co wybrać do golenia – żel czy piankę?

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
ZGARNIJ 200 ZŁ ZA PRZENIESIENIE KONTA DO CREDIT AGRICOLE
100 ZŁ PREMII ZA KONTO W ING (KOŃCÓWKA PROMOCJI)
300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)
BON NA 400 ZŁ ZA SKORZYSTANIE Z TEJ BEZPŁATNEJ KARTY
9 komentarzy
 • Tomasz lip 14,2014 at 12:11

  a ja nie mam prawka ale w mojej rodzinie każdy ma i mamy samochód ciężarowy więc wystarczyłoby jedno tankowanie.szkoda że ten wymóg bycia właścicielem auta jest.

  • Piotr Górnicki lip 14,2014 at 12:16

   Ale nie trzeba się koncentrować na zakupach benzyny. Zobacz to: http://mobi.produktyfinansowe.pl/getinol/konto_tanie_zakupy.html

   • Tomasz lip 14,2014 at 12:20

    A tu już jestem,szukam nowych promocji:D

    • Piotr Górnicki lip 14,2014 at 12:26

     Widzę, że mam do czynienia z niezłym zawodnikiem:) Ale chyba mnie nie pokonasz? Mam w tej chwili 7 kont.

     • Tomasz lip 14,2014 at 12:44

      niestety ale Cię pokonałem 😀

     • Piotr Górnicki lip 14,2014 at 13:12

      No to chylę czoła. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że 7 to jest już po cięciach. Musiałem ograniczyć, bo nie ogarniałem:)

     • Tomasz lip 14,2014 at 13:21

      ja narazie daje radę,mam pamięć do takich rzeczy. Ale i tak to trochę dużo- ale jak będzie fajna promocja to nie zawacham się założyć kolejnych.

 • Piotr Górnicki lut 26,2014 at 18:57

  W regulaminie jest tylko mowa o paliwie, więc gaz jak najbardziej się łapie. Jest stworzona definicja tzw. Transakcji petrol https://wnioski.toyotabank.pl/promocje/form8TanszePaliwo/pdf/regulamin-promocji.pdf . Dla pewności możesz dopytać w banku, bo tam wchodzą w grę kody MCC. Mam nadzieję, że gaz nie ma jakiegoś innego kodu MCC

 • Kamil Tracz lut 26,2014 at 16:26

  Czy tankowanie gazem też jest zaliczane do cashbacku?

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZACZYNAM KOŃCZYĆ Z POLBANKIEM

Sporo ostatnio pisałem o Polbanku. Celowo używam tej nazwy, bo przypuszczam, że Raiffeisen jest bankiem normalnym, a tylko dawny Polbank...

Zamknij