najlepsze konta oszczędnościowe Nowe PROMOCJE

KONTO GODNE POLECENIA – BZWBK – WRACA PROMOCJA 700 ZŁ

W kwietniu mieliśmy pierwszą emisję promocji „Nawet 700 zł czeka na Ciebie”. Promocja dotyczyła Konta Godnego Polecenia w BZWBK. Skorzystałem wtedy z tej oferty i nie żałuję. Co miesiąc dostaję od banku 50 zł. Tak będzie przez 10 miesięcy a potem jeszcze zgarnę 200 zł. Razem 700 zł. Niestety teraz już nie skorzystam, bo promocja jest tylko dla nowych klientów.

Jeśli chcesz założyć Konto Godne Polecenia i otrzymać 700 zł, kliknij TU.

Nawet gdybyśmy nic od banku nie dostawali, to już warto skorzystać:
0 zł za prowadzenie konta
0 zł opłata miesięczna i roczna za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni umożliwiającą dokonywanie płatności zbliżeniowych
0 zł za naklejkę zbliżeniową MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni
0 zł za przelewy przez Internet w systemie Elixir
0 zł za zlecenie stałe i polecenie zapłaty
0 zł za Przelew24 dostępny dla posiadaczy usług BZWBK24 – szybką metodę płatności w sklepach i aukcjach internetowych
0 zł za smsKody, służące do potwierdzania przelewów internetowych zrealizowanych z konta

Konto można założyć w oddziale (także w oddziale Kredyt Banku), przez telefon, przez internet.

Jeśli chcesz założyć Konto Godne Polecenia i otrzymać 700 zł, kliknij TU.

Jak zgarnąć 700 zł?
W ciągu 10 miesięcy dostaniemy nawet 700 zł. Jeśli w danym miesiącu spełnimy poniższe warunki: 

– wpływ wynagrodzenia co najmniej 1000 zł
– transakcje kartą co najmniej 300 zł
– 3 przelewy
to w następnym miesiącu dostaniemy 50 zł.

Dodatkowo, jeśli w ciągu promocyjnych 10 miesięcy skorzystamy z jednego polecenia zapłaty, to dostaniemy jeszcze 200 zł (wystarczy nawet skorzystać z polecenia zapłaty jeden raz).

Jeśli chcesz założyć Konto Godne Polecenia i otrzymać 700 zł, kliknij TU.

Koszty?
Mogą być, ale może ich nie być, więc bądźmy mądrzy.

Trzeba pamiętać, żeby przy zakładaniu konta nie dać się skusić na ubezpieczenie karty. Ubezpieczenie jest darmowe przez 2 miesiące a potem kosztuje 2 zł miesięcznie.

Przy zakładaniu konta trzeba pamiętać, żeby wybrać comiesięczny wyciąg w formie elektronicznej. Większość z nas posiadając to konto będzie miała dostęp do niego przez internet i wtedy darmowy wyciąg papierowy nam się nie należy. Kosztuje 5 zł.

Niestety kiepsko z bankomatami. Wypłaty z bankomatów mamy tylko w bankomatach BZWBKKredyt Banku i PKO BP. Za wypłaty w Millennium zapłacimy 1 zł a niestety we wszystkich pozostałych bankomatach aż 5 zł.

Jeśli chcesz założyć Konto Godne Polecenia i otrzymać 700 zł, kliknij TU.

Użytkowanie konta w praktyce
Konto Godne Polecenia nie jest moim podstawowym kontem, mimo że spływa tam moja pensja (żeby spełnić warunki). Zostawiam na koncie kilkaset zł i reszta idzie dalej, żeby spełnić warunki na innych kontach:) Pamiętam tylko o 3 przelewach i operacjach kartą na 300 zł. Obsługa przez Internet jest łatwa. Nie miałem nigdy żadnych problemów. Comiesięczny zwrot 50 zł dostałem już kilka razy.

Jeśli chcesz założyć Konto Godne Polecenia i otrzymać 700 zł, kliknij TU.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie kontynuuję temat ubezpieczeń na życie.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI
300 ZŁ ZA KONTO W BGŻ BNP PARIBAS
INTELIGO – 100 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu
9 komentarzy
 • kama wrz 28,2013 at 10:41

  Jak ktoś zainteresowany kontem GP w bzwbk to moge go polecić dostaniemy po 50 pln
  kamilakorneta@wp.pl

 • Piotr Górnicki wrz 26,2013 at 11:37

  Jestem Piotr. No już dobrze. Puszczam przy tej notce komentarze na żywioł. Kto chce sobie zarobić, to niech zarabia:) Niech będzie giełda wymiany poleceń. PESELu nie wyślę, bo nikomu nieznajomemu nie wysyłam:)

 • Grzegorz wrz 25,2013 at 22:26

  Bez urazy Łukasz, komentarz miał na celu dołożenie kilku dodatkowych informacji do Twojego wpisu a nie być komercyjną ofertą 🙂

  Dla zadośćuczynienia zapytam czy nie chciałbyś mi wysłać swojego nr PESEL na mojego maila – chętnie uczynię Cię moim polecającym przy założeniu debetu na koncie (po 100zł zysku, ale promocja darmowego debetu jest tylko do końca września więc trzeba się spieszyć).

  Pozdrawiam

 • Piotr Górnicki wrz 25,2013 at 15:37

  No dobrze, poprzedni komentarz przepuściłem, mimo że zawiera „komercyjną ofertę”. Kolejnych chętnych do zrobienia jakiegoś interesu zachęcam do założenia własnego blogu lub kontaktu ze mną.

 • Grzegorz wrz 24,2013 at 17:45

  Hej,

  założyłem sobie to konto w pierwszej edycji i mogę z całego serca polecić to konto. Wpływ z tytułu „wynagrodzenia” przelewa mi moja dziewczyna i nie ma z tym najmniejszego problemu. Co więcej – dwa dni temu zakładaliśmy to samo konto (tylko w drugiej czyli obecnej edycji) dla mojej dziewczyny i Pani w banku potwierdziła, że teraz też nie będą się czepiać o jakie wynagrodzenie chodzi. Dodatkowo mam zapewnienie pracownicy banku, że z tym kontem działa też program poleceń czyli ktoś kto ma zarejestrowany program poleceń polecam Wam konto i otrzymujecie dodatkowo 50zł na waciki 😉

  Jeśli mielibyście jeszcze jakieś pytania lub chcieli otrzymać dodatkową kaskę za polecenie Wam konta piszcie śmiało na mój adres marabut83@gmail.com

  Pozdrawiam

 • Mateusz Żmuda Trzebiatowski wrz 19,2013 at 17:54

  Witam,

  Odnośnie pytania, które zadał Adi, czy wynagrodzeniem możemy nazwać stypendium z uczelni? Jako dowód mógłbym przedstawić decyzje o przyznaniu stypendium na rok akademicki 2013/2014.

  Czy warto z takimi pytaniami przejść się do oddziału bz wbk ?

  Pozdrawiam

 • Adi wrz 19,2013 at 16:40

  czesc,
  mam dosc istotne pytanie, czy tutaj musi wpadac wynagrodzenie, czy wystarczy zasilic konto kwota 1000zł miesiecznie? Pamietam, ze kiedys w bgz nie sprawdzali tego tak bardzo.

  • Piotr Górnicki wrz 19,2013 at 16:47

   Sam wpłacam wynagrodzenie, więc nie testowałem. Opinie w Internecie są takie, że jednak musi być wynagrodzenie i nie jest tak łatwo, jak w przypadku BGŻ.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KTO RZĄDZI POLSKIMI FINANSAMI – CHWILA SZCZEROŚCI

Jakoś zupełnie bez echa przeszła wypowiedź jednej ważnej osoby zamieszczona na wyborcza.biz.  - Wtedy [1999 r. - dla wyjaśnienia] wybrała...

Zamknij