najlepsze konta oszczędnościowe nowe produkty PROMOCJE

KONTO GODNE POLECENIA, BZWBK – 4% NA KONCIE I 100 ZŁ PREMII

 

Do szczególnych entuzjastów BZWBK nie należę, chociaż z rozrzewnieniem wspominam niegdysiejszą promocję Konta Godnego Polecenia, w której można było w ciągu roku łatwo zgarnąć 700 zł.

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 100 zł premii

Teraz już tak dobrze nie ma, ale chyba i tak warunki są zachęcające. Bank daje nam bezpłatne konto bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (np. transakcje kartą, odpowiednie wpływy). Tak samo do końca czerwca 2017 r. zwolnieni jesteśmy z opłat za korzystanie z kart MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni (poza promocją to kosztuje 7 zł / m-c).

Do konta dostajemy też dobre oprocentowanie konta – 4%. Co prawda tylko do 4000 zł, ale dobre i to. Ciekawe, że takie oprocentowanie ma obowiązywać do końca czerwca 2017 r.

No i teraz najważniejsze – premia 100 zł, którą po spełnieniu prostych warunków dostaniemy do końca lutego 2016. Musimy więc poczekać niecałe 4 miesiące na premię a potem możemy zamknąć konto. Warunki dla uzyskania premii 100 zł nie są wygórowane. Wszystko opisane jest tu. Trzeba się po prostu zarejestrować na stronie promocji, wyrazić odpowiednie zgody marketingowe,  założyć konto. To wszystko robimy do 16 lutego 2016.

Następnie do 15 marca należy zrobić zrobić co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Mogą być zakupy internetowe. Do 15 marca te transakcje powinny być już rozliczone.

Do 11 kwietnia dostajemy zawiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymaniu premii.

Do 20 kwietnia 2016 należy uzupełnić na stronie promocji nr swojego Konta Godnego Polecenia, na które zostanie przelana premia.  

Proste, prawda? Premia zostanie przekazana do 30 kwietnia. 

Premia jest zwolniona z podatku dochodowego.

harmonogram

W promocji mogą brać udział osoby, które co najmniej od 15 sierpnia 2015 nie są klientami BZWBK.

BZWBK
Konto Godne Polecenia
– 4% na koncie do kwoty 4000 zł
– premia 100 zł za spełnienie prostych warunków
– bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych warunków
– bezpłatna karta do konta bez żadnych warunków
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 100 zł premii

ps. Pamiętaj, że po złożeniu wniosku dostajesz mail od banku. W mailu jest napisane, że masz 15 minut na zrobienie przelewu weryfikacyjnego (jeśli wybierzesz tę opcję). Jest też możliwość zawarcia umowy przez kuriera.

bzwbk 100 zł

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
ZGARNIJ 200 ZŁ ZA PRZENIESIENIE KONTA DO CREDIT AGRICOLE
COŚ SIĘ SZYKUJE…PODWÓJNE KORZYŚCI
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
BĘDĄC MŁODYM REKLAMODAWCĄ…

Będąc młodym reklamodawcą ... zareklamowałem się. Przebojem wdarłem się na rynek reklamy zewnętrznej, czyli tzw. outdooru. Na razie jest to...

Zamknij