najlepsze konta oszczędnościowe Nowe PROMOCJE

KONTO GETIN UP – GETIN BANK – 50 ZŁ PREMII MIESIĘCZNIE

Getin Bank lubimy. Konto Getin UP A za co lubimy? Za to, że zawsze ma jakieś fajne promocje. A za co nie lubimy? Nie lubimy za haczyki. Ale my się haczyków nie boimy. Haczyki omijamy, wisienki wyjadamy:)

Getin ma drugą edycję promocji Aktywna Karta. Brałem udział w innej promocji do konta Getin UP. Chodziło o zwrot części wydatków na benzynę (promocja 3,95 zł za benzynę). Wszystko było fajnie. Korzystałem przez kilka ładnych miesięcy, ale potem warunki się popsuły i zamknąłem konto.

więc mówiszNowa promocja jest bardzo prosta i bardzo atrakcyjna. Bank daje przez 6 miesięcy premię po 50 zł tylko za to, że w danym miesiącu zrobimy 5 transakcji płatniczych kartą. Nie ma żadnych ograniczeń co do kwoty transakcji.

Czyli plan jest prosty: w ciągu pół roku dostajemy 300 zł, a potem zamykamy konto, żeby nie musieć pamiętać o ewentualnych zmianach warunków.

Załóż konto Getin UP i zyskaj 300 zł

Ale już teraz jeden warunek jest. Nie jakiś specjalnie uciążliwy, ale trzeba o nim pamiętać. Bo, żeby dostać premię, wystarczy 5 jakichkolwiek transakcji zakupowych kartą, ale żeby nie płacić za konto, muszą to by łącznie transakcje na co najmniej 300 zł. Jeśli nie będzie 300 zł, to za konto zapłacimy 9,99 zł i jeszcze za kartę (zależnie od karty 6,99 zł lub 7,99 zł). O ile samo konto może być bezpłatne, to niestety karta już nie. Jeśli będą transakcje na 300 zł, to za kartę zapłacimy jednak mniej – 2,99 zł.

czytanie

Pamiętajmy o jeszcze jednym haczyku. Żeby spełnić warunek, płatności muszą być nie tylko wykonane, ale i rozliczone w danym miesiącu. Warto więc pamiętać, żeby nie czekać do końca miesiąca, bo możemy się przeliczyć (bywa, że transakcje są rozliczane kilka dni).

Na koniec jeszcze dobra informacja – zgodnie z regulaminem  promocji (punkt IX, podpunkt 6) od nagrody nie płacimy podatku.

Jeśli więc w ciągu 6 miesięcy będziemy się pilnować, żeby spełnić warunki to do ręki dostaniemy 300 zł – 17,94 zł (6 miesięcy opłat za kartę) = 282,06 zł.

Zdecydowanie warto.

Promocja nie jest skierowana wyłącznie do nowych klientów, ale do takich osób które nie miały konta w Getin Banku po 1 stycznia 2013. Ja niestety miałem (zlikwidowałem w lutym 2014). To kolejny argument za tym, żeby likwidować niepotrzebne konta. Nigdy nie wiadomo, kiedy jakiś bank będzie miał nową, fajną promocję.

Załóż konto Getin UP i zyskaj 300 zł

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o budżecie domowym.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII
NEST BANK – BEZPŁATNE KONTO I BILETY DO KINA
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA – STYCZEŃ
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA NA DESER – EXPANDER – 5% NA 2 MIESIĄCE

Expander znów przygotował dla nas fajną lokatę. Oczywiście typowa lokata - haczyk, żeby przyciągnąć klientów. Jest ograniczenie do 15 000...

Zamknij