najlepsze konta oszczędnościowe nowe produkty PROMOCJE

KONTO 360° – PREMIA 360 ZŁ

Czwarty raz będę zakładał konto w Millennium Banku. Raz miałem Dobre Konto ze zwrotem 3% za zakupy. Jak się popsuło, to założyłem konto 360°, bo była promocja. Promocja się skończyła, to zrezygnowałem. Potem bank znów coś wymyślił, więc i ja się pojawiłem. Promocja się skończyła, konto znów zamknięte.

No a teraz wracam. Dobrze, że bank nie stwarza problemów dla klientów powracających. Konto z premią 360 zł można założyć, jeśli nie byliśmy klientami Millennium w dniu poprzedzającym rozpoczęcie promocji, czyli 25 czerwca.

Co dają?

Do zgarnięcia jest 360 zł w ciągu 6 miesięcy. W każdym miesiącu można zdobyć maksymalnie 60 zł, na co składa się:

– 30 zł za transakcje kartą (dostajemy zwrot 2% za zakupy kartą)

– 30 zł za transakcje systemem BLIK (dostajemy 10% zwrotu za zakupy systemem BLIK)

Co to ten BLIK?

To część mobilnej aplikacji banku Millennium. Służy do dokonywania płatności przez smartfona. Tu przeczytasz więcej o BLIK.

Plusy konta 360°:
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3%  do kwoty 30 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Pakiet Bardzo Pomocny

kujonekPlusy są ewidentne, ale…

…należy się Wam pewne wyjaśnienie. Jako że banki nie są instytucjami charytatywnymi, to jednak nie ma nic za darmo. Natomiast naszym celem jest takie ominięcie haczyków, żeby jednak nic nie zapłacić:)

Pierwsze trzy wymienione przeze mnie plusy, czyli: bezpłatne prowadzenie konta, bezpłatna karta do konta, bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie obwarowane są dwoma warunkami: trzeba miesięcznie wpłacić na konto 1000 zł oraz wykonać jedną operację kartą. To nie powinien być problem. Kiedy miałem Dobre Konto (tam był ten sam warunek), to po prostu przelewałem 1000 zł  i zaraz te pieniądze wracały na inne konto. Zostawiałem w Millennium tylko niewielką kwotę potrzebną na zrealizowanie jednej płatności kartą. No i mamy warunki spełnione:)

Konto Oszczędnościowe

Przy zakładaniu Konta 360º możemy sobie założyć Konto Oszczędnościowe. Jest ono oczywiście bezpłatne. Do końca lutego jest promocja oprocentowania tego konta. Bank daje 3% gwarantowane przez 3 miesiące do kwoty 100 000 zł. To bardzo przyzwoite oprocentowanie. Od momentu zdeponowania środków mamy 3 miesiące gwarancji, że oprocentowanie nie spadnie. Jednocześnie nie jesteśmy związani umową jak na lokacie i możemy w każdej chwili skorzystać z naszych oszczędności. Trzeba tylko pamiętać, że tylko jeden przelew z Konta Oszczędnościowego na Konto 360º jest bezpłatny. Za każdy następny zapłacimy 7,5 zł.

zadowolonyPakiet Bardzo Pomocny…

…składa się z dwóch części: Assistance Domowego i Assistance Medycznego. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Warto poczytać warunki, z czego można skorzystać. To może się okazać sporą pomocą w nieoczekiwanych sytuacjach. I jeszcze uwaga na haczyk. Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny tylko w pierwszym roku funkcjonowania konta. Potem kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście w każdej chwili można z tego zrezygnować.

I jeszcze warto wspomnieć…

…o jednej pułapce. W momencie zakładania konta i karty dostajemy od banku ubezpieczenie karty. Ubezpieczenie jest darmowe, ale tylko w ciągu pierwszego miesiąca. Potem kosztuje 2,99 zł / miesiąc. Możemy z niego zrezygnować dopiero, jak dostaniemy kartę. Warto o tym pamiętać, żeby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Podsumujmy jeszcze raz

Millennium Bank
Konto 360º
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie (pierwsze trzy korzyści poda warunkiem comiesięcznej wpłaty 1000 zł i jednej operacji kartą)
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% gwarantowane przez 3 miesiące do kwoty 100 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Pakiet Bardzo Pomocny

Załóż Konto 360º

konto 360

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
BON NA 400 ZŁ ZA SKORZYSTANIE Z TEJ BEZPŁATNEJ KARTY
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA
BEZPŁATNE KONTO FIRMOWE W NEST BANKU I 300 ZŁ NA PALIWO
5 komentarzy

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
UWAGA NA KARTĘ RAIFFEISENA. ZARZĄDZAM EWAKUACJĘ!

Właśnie dostałem informację, że oferta karty kredytowej Raiffeisen POLBANK Wizz Air znacznie straciła na atrakcyjności. Powiem więcej, potrzebne są zdecydowane...

Zamknij