najlepsze konta oszczędnościowe

KOŃCÓWKA PROMOCJI W BZWBK Z PREMIĄ 120 ZŁ

Jeszcze tylko dziś (20 kwietnia) można skorzystać z rewelacyjnej promocji Konta Godnego Polecenia w BZWBK. Dostajemy bezpłatne konto bez żadnych warunków, 4% na koncie i 120 zł premii. Ja od siebie dodaję prezent.

No to przechodzimy do tematu

Do szczególnych entuzjastów BZWBK nie należę, chociaż z rozrzewnieniem wspominam niegdysiejszą promocję Konta Godnego Polecenia, w której można było w ciągu roku łatwo zgarnąć 700 zł.

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 120 zł premii

Teraz już tak dobrze nie ma, ale chyba i tak warunki są zachęcające. Bank daje nam bezpłatne konto bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (np. transakcje kartą, odpowiednie wpływy). Tak samo do końca czerwca 2017 r. zwolnieni jesteśmy z opłat za korzystanie z kart MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni (poza promocją to kosztuje 7 zł / m-c).

Do konta dostajemy też dobre oprocentowanie konta – 4%. Co prawda tylko do 4000 zł, ale dobre i to. Ciekawe, że takie oprocentowanie ma obowiązywać do końca czerwca 2017 r. Można założyć łącznie 3 Konta Godne Polecenia w Promocji. Łącznie daje to więc możliwość zdeponowania 12 000 zł z oprocentowaniem 4% do końca czerwca 2016. Sprawdź regulamin promocji, która daje 4% i brak opłat.

bzwbk 2No i teraz najważniejsze – premia 120 zł, którą po spełnieniu prostych warunków dostaniemy do 24 sierpnia 2016. Musimy więc poczekać niecałe 5 miesięcy na premię a potem możemy zamknąć konto. Warunki dla uzyskania premii 120 zł nie są wygórowane. Wszystko opisane jest tu. Trzeba się po prostu zarejestrować na stronie promocji, wyrazić odpowiednie zgody marketingowe,  założyć konto (można to zrobić przelewem lub przez kuriera). To wszystko robimy do 20 kwietnia 2016.

Następnie do 30 czerwca należy zapewnić wpływ na konto co najmniej 800 zł w każdym z miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec). Środki nie mogą pochodzić z rachunku własnego w BZWBK. 

Do 25 lipca 2016 dostaniemy mail z informacją, że należy nam się premia.

Do 31 lipca 2016, ale nie wcześniej niż po otrzymaniu zawiadomienia o otrzymaniu premii, wpisujemy na stronie promocji numer naszego konta. Uzupełniamy też nasze imię i nazwisko oraz adres.

Proste, prawda? Premia zostanie przekazana do 24 sierpnia. 

BZWBK-120-zl

Premia jest zwolniona z podatku dochodowego.

W promocji mogą brać udział osoby, które co najmniej od 15 sierpnia 2015 nie są klientami BZWBK.

BZWBK
Konto Godne Polecenia
– 4% na koncie do kwoty 4000 zł
– premia 120 zł za spełnienie prostych warunków
– bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych warunków
– bezpłatna karta do konta bez żadnych warunków
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 120 zł premii

ps. Pamiętaj, że po złożeniu wniosku dostajesz mail od banku. W mailu jest napisane, że masz 15 minut na zrobienie przelewu weryfikacyjnego (jeśli wybierzesz tę opcję). Jest też możliwość zawarcia umowy przez kuriera.

bzwbk 120 zł

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
5 komentarzy
 • […] O zaletach promocji BZWBK można poczytać w notce o poprzedniej promocji. […]

 • A Kraw kw. 20,2016 at 13:31

  Nie bardzo rozumiem w jakis sposob mozna zalozyc 3 konta:
  „Można założyć łącznie 3 Konta Godne Polecenia w Promocji. Łącznie daje to więc możliwość zdeponowania 12 000 zł z oprocentowaniem 4% do końca czerwca 2016. Sprawdź regulamin promocji, która daje 4% i brak opłat.”
  W sensie ze mozna zlozyc wniosek 3 razy i otworzyc 3 rozne konta na tego samego wlasciciela?

  • Piotr Górnicki kw. 20,2016 at 16:00

   Ja właśnie tak zrobiłem. Chociaż drugi i trzeci wniosek składałem, jak już pierwsze konto było aktywne. Fajne jest to, że wszystkie konta mam pod jednym loginem i hasłem. Nie wiem jak „zachowają się” wszystkie trzy wnioski złożone jednego dnia. Proszę spróbować, bo dziś ostatni dzień. Najwyżej się nie uda:)

   • A Kraw kw. 20,2016 at 16:25

    W regulaminie promocji znalazlem takie dwa zapisy:
    3.2 Z jednego profilu w Aplikacji mozna zalozyc tylko jedno konto.
    3.3 Jeden uczestnik moze otrzymac tylko jedna premie gwarantowana.
    Nie bardzo rozumiem co kryje sie pod pojeciem „profilu w Aplikacji”. Ale czy te zapisy nie moga byc przez bank uzyte do NIE wyplacenia premii w przypadku kiedy zalozymy wiecej niz jedno konto?

    • Piotr Górnicki kw. 20,2016 at 18:56

     Premię 120 zł dostajemy tylko raz. Kolejne 2 konta można już zakładać bezpośrednio ze strony banku i podobno najlepiej to zrobić przez wizytę kuriera. A zakładamy je po to, żeby móc zdeponować nie 4 a 12 tysięcy na 4%.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KARTA KREDYTOWA CITIBANK – W PREZENCIE WIDEOREJESTRATOR

Znów mamy promocję Citibanku z wideorejestratorem. W zasadzie wszystko zostaje po staremu z małymi wyjątkami. Przyznaję, że nie od razu...

Zamknij