najlepsze konta oszczędnościowe Nowe nowe produkty

IKONTO – BNP PARIBAS – 3% ZWROTU ZA ZAKUPY INTERNETOWE

BNP Paribas proponuje konto, dzięki któremu dostaniemy zwrot 3% zakupów przez Internet.

Sprawa jest warta uwagi, bo po spełnieniu warunków i konto i karta płatnicza są bezpłatne.

Ale najciekawszy jest zwrot za zakupy internetowe. Chodzi konkretnie o transakcje przeprowadzone przez PayU. Bank podaje listę sklepów, które obsługują PayU. Jest tego naprawdę dużo (na stronie głównej są tylko sklepy polecane, ale jest ich o wiele więcej po lewej stronie w rozbiciu na braże) i najważniejsze, że na liście znajduje się Allegro. 

człowiek przy kompieWarunki do spełnienia są proste. Bank oczekuje comiesięcznej wpłaty co najmniej 1000 zł oraz, że wykonamy transakcje na co najmniej 200 zł. Jeśli spełnimy warunki, to konto i karta są bezpłatne i mamy prawo do zwrotu 3% zakupów internetowych.

Miesięczny limit zwrotów to 50 zł.

 

Załóż konto ze zwrotem 3%

BNP Paribas
iKonto
o zł za prowadzenie (przy miesięcznych wpływach co najmniej 1000 zł, jeśli nie to opłata 9 zł)
0 zł za wydanie karty
0 zł za użytkowanie karty (jeśli wydamy nią miesięcznie co najmniej 200 zł (jeśli nie, to opłata 6 zł)
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas 
0 zł za 4 wypłaty z innych bankomatów (każda kolejna wypłata to 3 zł)

Załóż konto ze zwrotem 3%

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o sposobach oszczędzania w banku.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
5 komentarzy
 • […] podniosłem poprzeczkę i zaoferowałem 2 książki za założenie iKonta w BNP Paribas. Po spełnieniu prostych warunków konto jest bezpłatne i jeszcze dostajemy 3% za […]

 • […] Na początku lipca pisałem, że BNP Paribas proponuje ciekawe konto. Przy spełnieniu prostych warunków wszystko było za darmo a jeszcze dodatkowo bank zwracał 3% wydatków internetowych dokonanych za pomocą PayU. Ja ze swojej strony dawałem każdej osobie, która założy konto 2 książki biznesowe z mojej listy. […]

 • […] książka – lokata bankowa 5% na 3 miesiące  2 książki – konto dające 3% zwrotu za zakupy internetowe 3 książki – lokata 4% na 3 miesiące, możesz zerwać kiedy chcesz bez utraty odsetek 5 […]

 • Piotr Górnicki Lip 14,2014 at 12:07

  Banki coraz lepiej zabezpieczają się przed takimi „skoczkami” jak my. Np. można było założyć bezpłatną kartę kredytową Citibanku i dostać tablet Samsunga, ale było to tylko dla osób, które nie były klientami Citibanku od stycznia 2012. Akurat tu mi się udało:)

  Jak chcesz, to przejrzyj sobie ten link: http://mobi.produktyfinansowe.pl/ Jakby coś Ci się spodobało, to daj znać – powiem, ile książek możesz dostać za konkretny produkt.

 • Tomasz Lip 14,2014 at 11:55

  Teraz to mi bardzo smutno,bo niedawno zakładałem to konto ale nie wpadlem że u Ciebie taka promocja a dobra książka zawsze w cenie-do czytania:))
  Może załapię się na tą lokatę bezkarną,zlikwiduje konto i założę od nowa ( bo jednak 4 % super procent no i do tego w razie zerwania wcześniej nic nie tracę)

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA BANKOWA 5%

Idea Bank daje najlepsze na rynku oprocentowanie. Trzeba skorzystać! Oprocentowanie najlepszej Lokaty Happy to obecnie 5%.  Idea BankLokata HAPPY5% na 3 miesiąceoprocentowanie stałe /...

Zamknij