najlepsze konta oszczędnościowe PROMOCJE

eKonto w mBanku + 500 zł premii

mBanku to akurat nie lubię. Jest przereklamowany, przebajerowany. Za dużo tego. Wystarczy wejść na ich stronę, żeby zobaczyć, o co chodzi. Ale…

Ale takie promocje to ja rozumiem. 500 zł do zgarnięcia z mBanku w ciągu 5 miesięcy. Sam bym skorzystał, ale niestety już nie mogę. Natomiast nowym klientom banku na pewno polecam.

Wystarczy założyć eKONTO i spełnić proste warunki.

Zakładam konto z premią 500 zł

Podejrzliwym zapala się od razu czerwona lampka. Aha, pewnie za samo konto i kartę nieźle zdzierają z klientów. A wcale nie.

mBank
eKONTO mobilne
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty jeśli zrobimy kartą 5 transakcji na m-c
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash

1

Jak dostać premię 500 zł?

Premia podzielona jest na trzy składowe: 10 zł, 250 zł i 240 zł.

10 zł

10 zł przysługuje nam za otwarcie konta i zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta.

250 zł

Ta największa część premii należy nam się za transakcje wykonane kartą lub BLIKiem. Za zakupy kartą dostaniemy 2% zwrotu, a za zakupy BLIKiem dostaniemy 4% zwrotu. Maksymalna miesięczna  kwota zwrotu to 50 zł. I tak przez 5 miesięcy. 

Jeden z zapisów w regulaminie wydawał mi się trochę niejasny: Uczestnik Promocji, który w okresie określonym w § 3 ust. 1, spełnił warunki uczestnictwa w Promocji wskazane w § 4, otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK, przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę

Zadzwoniłem więc na infolinię, żeby doprecyzować. Nie byłem bowiem pewny czy warunki, o których zaraz napiszę, trzeba spełniać już w miesiącu założenia konta, czy od następnego miesiąca. I powiem szczerze, że tłumaczenie na infolinii nie za bardzo mnie zadowoliło. Tak więc na wszelki wypadek lepiej już od pierwszego miesiąca (przez 5 miesięcy) użytkowania konta spełnić następujące warunki:

  • zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej / m-c, 
  • zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek (to nie musi być wynagrodzenie, ale rachunek, z którego przyjdą pieniądze, nie może być Twój, więc najlepiej dogadać się z kimś z rodziny)
  • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem łącznie za min. 250 zł / m-c (trzeba pamiętać, że te transakcje muszą być wykonane i rozliczone w danym miesiącu i oczywiście nie mogą być anulowane); tym razem nie będą brane pod uwagę transakcje wykonane przez internet.

Premie po 50 zł będą wypłacane do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniliśmy warunki do uzyskania premii.

240 zł

Tę część premii dostaniemy, jeśli spełnimy warunek do uzyskania 10 zł (zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta) i w każdym z pięciu kolejnych miesięcy spełnimy warunki konieczne do uzyskania premii za zakupy kartą (logowanie do aplikacji mobilnej, 1000 zł wpływu, transakcje kartą lub BLIKiem na co najmniej 250 zł).

3

Zakładam konto z premią 500 zł

Czas trwania, kto może skorzystać

Do promocji można przystąpić do 1 sierpnia 2016. Promocja trwa do końca marca przyszłego roku (31 marca 2017 jest ostatnim dniem, w którym można uzyskać prawo do premii).

Przy zakładaniu konta trzeba wyrazić wszystkie zgody marketingowe i wyrazić chęć przystąpienia do promocji.

Z promocji można skorzystać każdy, kto w dniu przystąpienia do promocji nie jest i nie był klientem banku. 2

Zakładam konto z premią 500 zł

 

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
NEST BANK – ABSOLUTNIE DARMOWE KONTO I 4% NA LOKACIE
DLACZEGO O TYM NIE PISZĘ?
BEZPŁATNE KONTO FIRMOWE W NEST BANKU I 300 ZŁ NA PALIWO
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I 400 ZŁ DO WYDANIA W MORELE.NET

Nie macie jeszcze dość Citibanku? Bo Citibank na pewno nie da Wam spokoju z promocjami. Tym razem proste 400 zł...

Zamknij