najlepsze konta oszczędnościowe PROMOCJE

DARMOWE KONTO, OPROCENTOWANIE 4%, 120 ZŁ PREMII

Przejedzeni po Świętach? Dziś na główne danie polecam bezpłatne konto z oprocentowaniem 4% i premią 120 zł.

No to przechodzimy do tematu

Do szczególnych entuzjastów BZWBK nie należę, chociaż z rozrzewnieniem wspominam niegdysiejszą promocję Konta Godnego Polecenia, w której można było w ciągu roku łatwo zgarnąć 700 zł.

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 120 zł premii

Teraz już tak dobrze nie ma, ale chyba i tak warunki są zachęcające. Bank daje nam bezpłatne konto bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (np. transakcje kartą, odpowiednie wpływy). Tak samo do końca czerwca 2017 r. zwolnieni jesteśmy z opłat za korzystanie z kart MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni (poza promocją to kosztuje 7 zł / m-c).

Do konta dostajemy też dobre oprocentowanie konta – 4%. Co prawda tylko do 4000 zł, ale dobre i to. Ciekawe, że takie oprocentowanie ma obowiązywać do końca czerwca 2017 r. Można założyć łącznie 3 Konta Godne Polecenia w Promocji. Łącznie daje to więc możliwość zdeponowania 12 000 zł z oprocentowaniem 4% do końca czerwca 2016. Sprawdź regulamin promocji, która daje 4% i brak opłat.

bzwbk 2No i teraz najważniejsze – premia 120 zł, którą po spełnieniu prostych warunków dostaniemy do 24 sierpnia 2016. Musimy więc poczekać niecałe 5 miesięcy na premię a potem możemy zamknąć konto. Warunki dla uzyskania premii 120 zł nie są wygórowane. Wszystko opisane jest tu. Trzeba się po prostu zarejestrować na stronie promocji, wyrazić odpowiednie zgody marketingowe,  założyć konto (można to zrobić przelewem lub przez kuriera). To wszystko robimy do 20 kwietnia 2016.

Następnie do 30 czerwca należy zapewnić wpływ na konto co najmniej 800 zł w każdym z miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec). Środki nie mogą pochodzić z rachunku własnego w BZWBK. 

Do 25 lipca 2016 dostaniemy mail z informacją, że należy nam się premia.

Do 31 lipca 2016, ale nie wcześniej niż po otrzymaniu zawiadomienia o otrzymaniu premii, wpisujemy na stronie promocji numer naszego konta. Uzupełniamy też nasze imię i nazwisko oraz adres.

Proste, prawda? Premia zostanie przekazana do 24 sierpnia. 

BZWBK-120-zl

Premia jest zwolniona z podatku dochodowego.

W promocji mogą brać udział osoby, które co najmniej od 15 sierpnia 2015 nie są klientami BZWBK.

BZWBK
Konto Godne Polecenia
– 4% na koncie do kwoty 4000 zł
– premia 120 zł za spełnienie prostych warunków
– bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych warunków
– bezpłatna karta do konta bez żadnych warunków
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 120 zł premii

ps. Pamiętaj, że po złożeniu wniosku dostajesz mail od banku. W mailu jest napisane, że masz 15 minut na zrobienie przelewu weryfikacyjnego (jeśli wybierzesz tę opcję). Jest też możliwość zawarcia umowy przez kuriera.

bzwbk 120 zł

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA CITIBANK I TELEFON LG K8
BEZPŁATNE KONTO FIRMOWE W NEST BANKU I 300 ZŁ NA PALIWO
NEST BANK – BEZPŁATNE KONTO I BILETY DO KINA
100 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I 100 ZŁ DLA POLECANEGO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE
4 komentarze
 • Piotr Kierus maj 2,2016 at 22:17

  To to nic.
  Patrz do czego zmierzają banki:

  Pod groźbą kar finansowych Polska musi jak najszybciej wprowadzić unijne przepisy, które umożliwią bankom w trudnej sytuacji finansowej przejmowanie depozytów klientów. Przeciwnicy mówią o okradaniu obywateli i zamachu na prawo własności. Eksperci bankowi, a także rząd wspólnie z opozycją, mówią o ochronie podatników. Kto ma rację?

  W Sejmie toczą się prace nad wprowadzeniem do polskiego prawa dyrektywy unijnej o tajemniczo brzmiącym skrócie BRRD (Bank Recovery and Resolution Directive). Jest ona odpowiedzią na kryzys finansowy z 2008 r., w wyniku którego rządy wielu państw europejskich były zmuszone ratować banki przed bankructwem z pieniędzy podatników, a także kosztem gigantycznego zadłużenia.

  Ogromne kontrowersje budzą jednak zapisy o tym, że bank znajdujący się w bardzo trudnej sytuacji finansowej będzie mógł wyciągnąć rękę po pieniądze swoich klientów.

  http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/dyrektywa-brdd-depozyty-w-bankach,164,0,2041764.html

  • Piotr Górnicki maj 4,2016 at 14:04

   Zgadza się. Na szczęście póki co mieliby możliwość zabrać coś tym, którzy mają naprawdę dużo. Poza tym zawsze warto trzymać pieniądze w różnych bankach.

 • Piotr Kierus kw. 18,2016 at 16:31

  Ale mam tam konto już…

  • Piotr Górnicki kw. 18,2016 at 16:41

   No niestety, z czasem gama możliwości się zawęża. Dlatego likwiduję konta od razu, jak jakaś promocja się kończy, żeby móc skorzystać z następnej.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONTO 360º – 100 ZŁ PREMII I NAGRODA ODE MNIE

  Premia 100 zł Mamy nową promocję Millennium, w której po spełnieniu warunków dostajemy premię 100 zł. Warunki nie są...

Zamknij